Kokteiliretsept rasedatele: alkoholivaba (ja tervislik!) Sinine Laguun

Kokteiliretsept rasedatele: alkoholivaba (ja tervislik!) Sinine Laguun

20. Mar 2015, 16:36 Emmede Klubi Emmede Klubi

See, et Sa oled rase ei tähenda, et Sa ei võiks nautida maitsvaid kokteile. Joo üks, kaks või kasvõi viis - lihtsalt jäta neist alkohol välja. Alkoholi joomine raseduse ajal ei ole lubatud, kuid see ei tähenda, et Sa ei võiks mõnd maitsvat ja toitainerikast kokteili igasuguse süütundeta nautida! Lisaks võid endale varuda vahvaid klaase ja osta poest ilusaid värvilisi kõrsi ning paberist vihmavarje, et oma kokteilid pidulikumaks ning lõbusamaks muuta.

  • 100 ml jääd
  • 100 ml värskeid või külmutatud mustikaid
  • 100 ml (soja)piima või maitsestamata jogurtit
  • 100 ml 100% ananassimahla
  • vahukoort
  • (värskeid) ananassiviile

Pane kõik koostisosad peale vahukoore blenderisse ning purusta, kuni saavutad ühtlaselt siidise ning kreemja tekstuuri. Vastavalt eelistatud konsistentsile võid kokteilile lisada rohkem või vähem jääd. Vala kokteil kõrgesse klaasi ning kaunista kokteil vahukoore ja ananassiviiludega. Selles kokteilis on tohutult kaltsiumi ning vitamiine sinu ja su beebi jaoks!

Tähtis teada: Kui sul on rasedusaegne diabeet, kui oled suhkrutarbimist piiraval dieedil või oled mõnele neist retseptis sisalduvatest koostisosadest allergiline, tuleks arsti või ämmaemandaga konsulteerida ning uurida, millised võiksid olla sobimatute ainte asendamiseks paslikumad koostisosad.


Emmede Klubi 
eveliiy eveliiy 24. Mar 2015, 12:53

väga hea ja kasulik retsept, neile kes on kokteilidest sõltuvuses.