Kas Sina oled meie järgmine rasedusblogija?

Kas Sina oled meie järgmine rasedusblogija?

09. Oct 2019, 17:08 Emmede Klubi Emmede Klubi

Rasedus... võrratu, ootusärev ja elumuutev periood iga lapseootel naise jaoks. Teadmatus eesootava ees, sõltumata sellest, kas sündimas on esimene, teine või viies laps. Unistused ja rõõmud, muremõtted ja kahtlused, kurnatus ja ülevoolav õnnetunne, enesekindluse kõikumine ja emakskasvamise väestav kogemus... rasedus on teekond, millesarnast teist maailmas ei ole. 

Sellestsamast teekonnast ootamegi oma uut rasedusblogijat iganädalaselt kirjutama. Varasemad projektid blogijatega on olnud suureks rõõmuks meile Emmede Klubi toimetuses, portaali tuhandetele lugejatele ning muidugi ka lapseootel naistele endile. Võimalus kõigi muredega lugejatelt abi ja tuge saada ning kuulumine niisugusesse suurde ja ühtehoidvasse võrgustikku, nagu Emmede Klubi seda on, on nendegi jaoks olnud hindamatu väärtusega kogemus. Raquel, üks meie esimesi rasedusblogijaid, kirjutab Emmede Klubis blogimisest:

"Raseduse ajal blogimine Emmede Klubis andis mulle palju lugejatepoolset toetust ja ideid. Lisaks sain siit kaasa ka hulga sõpru ning saatusekaaslasi. Näiteks suhtlen tänase päevani aeg-ajalt Emmede Klubist emadega, kellel on samuti kaksikud, ja kellega jagame ühiseid kogemusi!"

Raqueliga samal ajal Emmede Klubis bloginud Andra nendib, et lisaks suurepärasele kirjutamiskogemusele ning kõigile raseduse ajal jäädvustatud mälestustele sai ta enda kõrvale ka inimesed, kes teda südamest toetasid, olid tema jaoks raseduse jooksul alati olemas ja aitasid teda nõu, jõu ja kõige muu mõeldavaga.

Kas Sina võiksid olla järgmine, kes Emmede Klubis rasedusblogi pidama hakkab? 

Otsime blogijat, kes:

- On lapseootel ja tahab oma teekonda jagades teistele emadele toeks ja inspiratsiooniks olla;

- Naudib oma mõtete ja tunnete kirjasõnas väljendamist ning teeb seda ladusalt ning loetavalt;

- On valmis postitama vähemalt korra nädalas kuni raseduse lõpuni välja. Rasedusblogi lõpetuseks paneb blogija kirja lapse sünniloo. Soovi korral võib blogija hiljem jätkata Emmede Klubi beebiblogijana.

- Eelistame blogijat, kes blogipostituste juurde ka kenasid fotosid (kõhupilte jms) lisada saab, kuid see ei ole kohustuslik.

Vastutasuks blogimise eest pakub Emmede Klubi oma rasedusblogijale suurt lugejaskonda, võimalust testida erinevaid tooteid ja külastada üritusi, kingitusi nii emale kui sündimata beebile ning otseloomulikult ka tasuta mähkmeid.

Huvi korral saada meile ennast tutvustav näidispostitus (koos pildiga endast ja/või muust postituse juurde sobivast) aadressil mirjam@emmedeklubi.ee. Näidispostituste saatmise tähtaeg on 16. oktoober.