Kaksikud sünnitasid üksteise abil üheaegselt lapsed

Kaksikud sünnitasid üksteise abil üheaegselt lapsed

26. Sep 2017, 15:58 Emmede Klubi Emmede Klubi

Rebecca oma tütrega vasakul, Rachel pojaga paremal. Foto: kuvatõmmis Racheli Facebooki sissekandest


Vaid 20-tunnise vahega lapsed ilmale toonud kaksikud Rachel ja Rebecca kinnitavad, et nende hilinenud ja toppama jäänud sünnitustel aitas edeneda mitmikute vaheline eriline side.

Rachel ja Rebecca jäid rasedaks enam-vähem üheaegselt - laste sünnitähtajad määrati 13-päevase vahega. Mõlemad naised elavad koos oma abikaasadega Massachusetsi osariigis USA-s, kuid erinevates linnades, mis asuvad üksteisest paaritunnise autosõidu kaugusel. Seetõttu pidid lapsed sündima ka erinevates haiglates.

Racheli lapse sünnitähtaeg jõudis kätte esimesena, kuid sünnitus ei alanud ega alanud. Lõpuks otsustasid arstid esilekutsumise kasuks. Rachel võeti Mount Auburni haiglasse sisse. Kaks ja pool päeva prooviti sünnitust erinevatel meetoditel indutseerida, kuid miski ei toiminud. Kui kolmandaks päevaks polnud sünnitus alanud, teadis Rachel, et peab oma õega koos olema. Becky sõitiski Bostonisse, et õde haiglas toetada. Oma kaksikõe kätt hoides algas viimaks Racheli sünnitus.

Kuid mitte ainult - Racheli haiglavoodi kõrval istudes algas ka Becky enda sünnitus! Becky kirjutati Mount Auburni haiglasse sisse, ta sai sünnituspalati Racheli palati kõrvale. Esimesena tuli ilmale Racheli laps. Kuuldes kella kümne ajal õhtul läbi palatiseina, et pisipoiss on sündinud, tagus Becky toetuse ja rõõmu märgiks vastu palatiseina.

Becky valutas terve öö ja järgmise hommiku, kuid sünnitus ei edenenud. Rachel tundis, et nüüd on tema kord Becky sünnitusele kaasa aidata - ta hiilis haigla õdede abiga koos oma beebiga kõrvalpalatisse õe juurde. "Me istusime tema juurde maha ja peatselt oligi täisavatus käes," räägib Rachel. 24 minuti pärast sündis Becky tütar.

Muide - mõlemad naised on abielus ning mõlema kaasa nimi on kummalise kokkusattumuse läbi William! Williamid olid sünnituste ajal oma naiste kõrval.

(Allikas: news.com.au


Kas Sina oled kaksik? Kas tunned, et kaksikute vahel on maagiline side?