Lapse alla ajanud autojuht palus poisil vanematele juhtunust mitte rääkida

Lapse alla ajanud autojuht palus poisil vanematele juhtunust mitte rääkida

08. Oct 2018, 17:02 Emmede Klubi Emmede Klubi

Narvas sõitis auto ülekäigurajal otsa 12-aastasele poisile, sõiduki juht toimetas vigastatud lapse ise haiglasse ja palus tal vanematele juhtunust mitte rääkida, vahendab Postimees.

Õnnetus juhtus pühapäeval, 30. septembril kella 20 paiku Kreenholmi ja Kerese tänava ristmikul, kus sõiduauto sõitis reguleeritud ülekäigurajal otsa teed ületanud 12-aastasele poisile. Esialgsetel andmetel ületas poiss teed rohelise tulega. Sõiduauto juht on seni tuvastamata, kuid tegu võis olla halli värvi Hondaga.

Autojuht ei teavitanud liiklusõnnetusest häirekeskust, viis poisi haiglasse ning palus, et poiss oma vanematele õnnetusest ei räägiks. Narva politseijaoskonna juhtivuurija Dmitri Narolini sõnul oli autojuhi käitumine äärmiselt vastutustundetu.

"Liiklusõnnetused ikka juhtuvad, kuid selle tagajärgede hirmus ei tohi üks täiskasvanud inimene niimoodi käituda," sõnas Narolin.

Politsei palub vanematel rääkida oma lastega ja neile meelde tuletada, et võõra inimese autosse ei tohi istuda.

Narolin tuletas meelde, et liiklusõnnetustest, kus inimesed viga saavad peab kindlasti politseile teada andma. «Kui osaled liiklusõnnetuses, kus inimene saab viga, helista numbril 112 ning jää sündmuskohale kiirabi ja politseid ootama,» ütles ta.

Politsei teeb endast kõik, et välja selgitada autojuhi isik, kuid palub liiklusõnnetuste pealtnägijatel ühendust võtta Narva politseijaoskonna valveuurijaga numbril 5197 8608 või e-posti teel irina.reino@politsei.ee.

Politsei kutsub poisile otsa sõitnud auto juhti ise politseisse pöörduma.