Kümneaastane Sillamäe poiss võttis endalt kiusu tõttu elu

Kümneaastane Sillamäe poiss võttis endalt kiusu tõttu elu

16. Jul 2019, 11:06 Emmede Klubi Emmede Klubi

Viimastel kuudel on ajakirjandus rääkinud mitmest tõsisest koolikiusamisjuhtumist Sillamäe vanalinna koolis. Mais sisenes kooli mees, kes ähvardas õpilasi relvataolise esemega, enda sõnutsi kiusajate hirmutamiseks. Juunis kirjutas kohalik leht kahest kiusujuhtumist samas koolis. 

Nüüd on kiusuõhkkond viinud kõige koledama võimaliku tagajärjeni. Kolmapäeva õhtul võttis oma kodus Sillamäel endalt elu kümneaastane poiss, vahendab Postimees. Poisi vanemad õed ja vennad on öelnud, et last kiusati nii koolis kui ka koduhoovis. Õe sõnul pöördusid vanemad oma poja aitamiseks korduvalt nii noorsoopolitsei kui ka psühholoogide juurde. 

Ida prefektuuri pressiesindaja Kristina Kostina kinnitas, et politsei lahutas kahe poisi tüli juba sügisel. Noorsoopolitseinik kaasas ka kooli sotsiaaltöötaja. Kool kinnitas, et politsei sekkumine pole vajalik. Sellegipoolest jõudis info uuest tülist politseini jaanuaris. 

Loe lähemalt Postimehest.  

 

Nii väikeste laste puhul on küsimus täiskasvanutes, kes ei ole suutnud lapsi märgata ja aidata. Mõtle ka Sina täna, mida saaksid teha, et Sinu laps austaks teisi?