Philips Avent käsi-rinnapump testinud ema: "Kui katsetasin seda pumpa esimest korda, sain aru, et see tõesti toimib ülihästi ning pole mingit vaeva vaja näha."

Philips Avent käsi-rinnapump testinud ema: "Kui katsetasin seda pumpa esimest korda, sain aru, et see tõesti toimib ülihästi ning pole mingit vaeva vaja näha."

13. May 2021, 10:23 Emmede Klubi Emmede Klubi

Emmede Klubi ja Philips Avent saatsid neljakuuse beebi emale testimiseks Philips Avent käsi-rinnapumba. Linell kirjutab peale mõningast kasutamist nii:

"Sain proovida Philips Avent manuaalset rinnapumpa. Minu arvamus sellest on totaalselt erinev kui algselt eeldasin. Kuna olen proovinud erinevaid manuaalseid, siis ilmselt olen sattunud lihtsalt kehvade valikute otsa. Küll käsi väsib vajutamisest ära ja küll ei toimi korralikult. 

Kui katsetasin seda pumpa esimest korda, sain aru, et see tõesti toimib ülihästi ning pole mingit vaeva vaja näha. Erinevalt mõnest teisest, hakkas piim koheselt tulema. Vajutada on seda väga kerge. Meeldib, et seda on kerge kõikjale kaasa võtta. Sellel on ka reisiklapp. Selle saab vajadusel peale panna, kui pead juhuslikult pumpamise hetkeks pooleli jätma, et piim välja ei jookseks kui peaks kogemata ümber minema. Kaasas on ka lutipudel. Lutipudeli korgil on sees väikesed õhuaugud. Lutipudelit saab kasutada ka säilitustopsina, kui panna lutiotsa asemel kork. 

Lisaks on seda ka väga lihtne lahti võtta, puhastada ning kokku panna. Polnud mingeid juhiseid vajagi. Pakis on kaasas ka rinnapadjad, mida proovida. Võin öelda, et töötavad imehästi.
Pump on väga mugav ja soovitan seda teistelegi."

Aitäh Linell, et meiega oma kogemust jagasid!