Inspireeriv Eesti lastetuba: Tuunitud Ikea köök

Inspireeriv Eesti lastetuba: Tuunitud Ikea köök

16. Feb 2018, 13:25 Emmede Klubi Emmede Klubi
Kas märkasid juba, et Emmede Klubis on uus inspireeriv artiklisari Eesti laste tubadest? Täna jagab meiega oma tütre heledat ja helget, minimalistlikku ja modernset Skandiaavia stiilis toakest Sandra:
 
"Oli ammu plaanis lapsele kuulus IKEA köök soetada, kuid kunstnikuna ei rahuldanud mind selle väga igav väljanägemine," ütleb Sandra. "Lähtudes lapse toa heledatest pastelsetest toonidest, mõtlesime abikaasaga teha talle modernse köögilahenduse, kasutades tumehalli ja vasetooni."
 
Kõigepealt joonistati idee üles, siis võeti köök osadeks lahti ja värviti kõik detailid eraldi spreivärviga vasetooni. Köögiremont tehtud, seadsid ema ja laps paika sisustuselemendid - potid, pannid ja muu. 
 
Nüüd ongi just klassikalise mänguköögi veidi omapärasem variant peretütre lemmikkohaks, kus pärast pikka lasteaiapäeva omaette mängida. 
 
Sandra jaoks on lastetoa kujundamisel oluline, et ka lapsele endale antaks otsustamisvõimaliks. Ema aga vaatab, et toa üldmulje jääks võimalikult helge ja valgusküllane. 
 
20180216131818-44333.jpg
 
 
Millised näevad välja Sinu laste toad? Jagame üksteisega ideid ja ammutame inspiratsiooni! Saada meile pilte oma laste toast, tubadest või mängunurgast, räägi toa lugu ja kirjelda oma põhimõtteid lastetoa sisustamisel madiken.kytt@emmedeklubi.ee.