Viieaastane poiss tappis seitsmeaastase tüdruku, sest ajas mängu- ja pärispüssi sassi

Viieaastane poiss tappis seitsmeaastase tüdruku, sest ajas mängu- ja pärispüssi sassi

15. Apr 2014, 10:48 Emmede Klubi Emmede Klubi

Laste sünnipäevapeol USAs Gastoni linnas Lõuna-Carolina osariigis tulistas viieaastane poiss kogemata surnuks seitsmeaastase tüdruku.

Poiss tahtis võtta pere auto pagasnikust oma mängupüssi, kuid talle jäi kätte samuti pagasiruumis olnud tegelik tulirelv, vahendab Daily News America.

Relv läks poisi käes lahti, kuul lendas läbi auto ja selle osakesed said pihta seitsmeaastasele Juliet Lynchile, kes suri.

Relv kuulus poisikese ema poiss-sõbrale. Ema ütles politseile, et ei teanud, et püss tema auto pagasnikus on.

Poisi emale ja tema peigmehele võidakse esitada süüdistus, kuid veel ei ole seda tehtud. 

 

Kas sinu lapsed mängivad püssidega?

Madiken, Emmede Klubi toimetus Madiken, Emmede Klubi toimetus 16. Apr 2014, 09:46

Minuarust on ka õudne ja ma isegi kardan natuke, et mis ma teen kui kunagi poja saan. Esialgu on ju väga kerge lihtsalt mitte anda, hiljem, kui laps aga käib lasteaias, sõprade sünnipäevadel, koolis.. Väga keeruline on teda püssimängudest eemal hoida, sest "kõik teised" ja neid mängupüsse on maajailm täis, poodidest arvutimängudeni. Lisaks veel piiriküsimus, veepüss on ka ju "kujult" püss, paljukest ta mängupüssist ei erine, kas siis keelata ka veepüssid-veesõjad.. Ja kuidas siis lapsele selgitada, et see on inetu ja paha komme ja seda asja sa ei saa, ilma teisi peresid maha tegemata (kes kindlasti kohe pole oma lastele sellepärast mängupüsse ostnud, et nad pooldaksid relvavõitlust või tapmist ju)?
Mis te arvate?

15. Apr 2014, 23:05

Minu poja on aastane ja pole ostnud ühtegi püssi ja ei osta ka mitte kunagi. Minul on arvamus, et see on kõige jubadam mänguasi, mis lastele välja mõeldud. Püssi saab asendada teiste asjadega. Nii vastik on vaadata...kõhedust tekitav, kui poisikesed vahest ka tüdrukud mängivad püssidega ja ajavad üksteist taga, karjuvad : "ma tapsin su ära! " Õudne minu arust !

15. Apr 2014, 12:23

Minu 7-aastane poeg mängib küll vahel püssidega. Läbi aegade on ju poisid sõda mänginud. Meil on reegel, et inimese pihta ei sihi/tulista ja ainsad püssid, mis kuule tulistavad, on Nerfi püssid. Ei poolda ka neid kollaste kuulidega püsse, kuna minuarust on need ohtlikud. Pärisrelvi ei oma.