VIDEO: Mees teeb naisele "nalja" pannes teda arvama, et nende kolmeaastane poeg lendab õhku

VIDEO: Mees teeb naisele "nalja" pannes teda arvama, et nende kolmeaastane poeg lendab õhku

03. Nov 2015, 09:00 Emmede Klubi Emmede Klubi

(Pilt: YouTube'i ekraanitõmmis)

Kes meist ei armastaks head huumorit? Öeldakse ju, et naer on terviseks. Siiski on olemas piir, mida ületades võib naljakast vingerpussist saada õel temp, mille põhjustatud hirm ja õõv on ohvri jaoks kõike muud, kui humoorikad. Sellest piirist astus suure sammuga üle internetikuulsus Roman Atwood, kes pani oma naise arvama, et nende pojaga juhtus hirmus õnnetus.

Atwoodil on kuulus Youtube'i kanal, millel on üle seitsme miljoni jälgija ja mis on tuntud mehe perele ja tuttavatele mängitud ekstreemsete vempude poolest. Atwoodi kanalilt võib leida naljavideoid üllatuslikest paintballirünnakutest lavastatud seksvideoteni välja. Oma viimases videos teeskleb ta, et testib koos oma kolmeaastase pojaga kasutatud maastikusõidukit, mille lapsele väidetavalt osta kavatseb. Kui tema tüdruksõber Brittney Smith nendega liitub ja sõidukit lähemalt uurima asub, läheb lahti tõeline põrgu. 

Vaese Smithi teadmata on Atwood sõiduki ühendanud puldi külge, et lasta kellelgi seda eemalt juhtida ja jätta tüdruksõbrale mulje, et sõiduk kaotab juhitavuse.

Naine sõidab autoga sündmuskohale ning astub autost välja, et maastikusõidukit lähemalt uurida. Atwood räägib naisele, et sõiduk on suurepärane ja palub naisel autost tšekiraamatu tuua. Naine kõnnib oma auto juurde tagasi, Atwood annab pojale märku, et viimane ruttu peitu jookseks ning asetab sõidukile poissi imiteeriva nuku.

Kui Smith tagasi jõuab, istubki sõidukil nukk. Atwood teeskleb, et laseb sõidukist lahti ning maastikusõiduk kihutab koos "lapsega" minema. Ema jookseb sõidukile paaniliselt järele, kuni see lendab üle rambi, kukub alla ja lahvatab hetkega leekidesse.

Naine on täielikus šokis ning arvab, et tema lapsega on juhtunud kohutav õnnetus. Kui naine jookseb teisele poole rampi ja avastab, et tegu ei olnud muu, kui maailma kõige halvema "naljaga", sööstab ta Atwoodile kallale ja teatab mehele, et talle aitab. Vaata sündmuste käiku videost:

Sellest hetkest, kui video üles laeti, on seda vaadatud üle viie miljoni korra. Mõnede inimeste meelest on see otseloomulikult naljakas. Teised - nagu näiteks meie Emmede Klubi toimetuses - ei saa hästi aru, mis sellel inimesel viga on, et ta seesugust tempu naljakaks peab.

Uskumatul kombel ei ole see esimene kord, kui Atwood oma lapse tapmist naljavideo filmimise nimel lavastanud on. 2014. aastal laadis ta üles video, milles teeskles, et tema viieaastane poeg kukub teise korruse rõdult alla samal ajal, kui tema toonane naine seda õõvastusega pealt näeb.

Paistab, et selliste "naljade" tegemise tõsidus ei ole kõigi inimeste jaoks ilmselge. Selles, kui isa teeskleb oma laste raskelt haavamist, ei ole mitte midagi naljakat ja päris kindlasti ei ole naljakas see, kui vembu ohvriks langeb laste lihane ema. Atwood kasutab sõna otseses mõttes ära oma armastatu kõige suuremaid hirme, et inimesi internetis naerma ajada. Selline asi on sõnulseletamatult julm ja tõeliselt labane. Iga ema, kes seda videot vaatab, teab naise reaktsiooni nähes täpselt, mida ta "õnnetust" pealt nähes tunneb.

Lapsevanemaks olemine võib küll huumorisoone puudumisel parajalt raskeks katsumuseks osutuda, aga see siin on naljast küll valgusaastate kaugusel.

Kuidas reageeriksid Sina, kui sellise "nalja" ohvriks langeksid? 

Mirjam Mirjam 03. Nov 2015, 22:48 Madi

ma kusjuures vaatasin ta teisi videoid ja tundub nii normaalne inimene 😃 varjab oma mölaklikkust hästi...

Madiken, Emmede Klubi toimetus Madiken, Emmede Klubi toimetus 03. Nov 2015, 21:19

Ma ei räägiks nii kehva huumorisoonega mehega juba siis, kui ta kolm aastat enne lapse sündi baaris külge lööma tuleks 😃 Ma ei kannata tegelikult üldse eriti tüngasaamisi, isegi pehmemaid. Olen pehmo.. Mis siis veel sellise peale, hulluks läheks!!

ekukas ekukas 03. Nov 2015, 17:51

Nägin seda videot millalgi varem juba. Ma ei mõista, kuidas keegi saab seda üldse naljaks pidada?! Ma ilmselt ei räägiks sellise mehega väga pikka aega. Lapsele ka ei laseks ligi.😤

Mirjam Mirjam 03. Nov 2015, 14:17

Kohutav... ei räägiks mehega nädalaid, võib-olla üldse mitte kunagi. Ma ei kujuta ettegi, et ma peaksin sellist asja pealt nägema...

03. Nov 2015, 09:16

Tekkis kohe vastikus selle mehe suhtes. Kuidas saab sellise asjaga naljatada ?? Jälk.