Video: ära jäta last üksi autosse!

11. Aug 2014, 16:00 Emmede Klubi Emmede Klubi

Räägime seekord ühest väga tõsisest teemast!

Paraku saab uudistes lugeda, kuidas pisikesed beebid on autosse üksi jäetud ja halvimal juhul on nende elu ka sealsamas lõppenud. 

See teema on kurb ja hirmus, aga sellest peab rääkima, et keegi teadmatusest seda viga ei tee! Pisikesele lapsele on väga vähe vaja, et see talle ohtlikuks muutuks.

Samamoodi, kui sa näed parklas, et keegi teine on oma lapse autosse jätnud, kutsu viivitamata abi! Sellega võid päästa ühe pisikese lapse elu. 

Vaata seda videot, miks ei tohiks lapsi (kuumal suvepäeval) autosse jätta!

Emmede Klubi

12. Aug 2014, 18:17

Mina ei saa aru vanematest, kes niimoodi teevad. Olen isegi palju kordi näinud sellist situatsiooni. Vanemad vist ei taha arusaada ennem, kui midagi juhtub. Õudne lihtsalt ! Ja , et veel õigust täis kui lähed neile midagi ütlema. Vastik mõelda lausa, et panevad oma lapse elu ohtu.

Irinaaa Irinaaa 11. Aug 2014, 20:30

Õudne.. olen näinud mitu korda et väikesed lapsed istuvad autodes kus aknad on kinni ja karjuvad.... Peale seda videot ei jääta ma kunagi oma last autos....

11. Aug 2014, 17:55

Meie mehega ka ükskord nägime Annelinna Prisma juures autos u. 1 aastatst last turvahällis,uksed lukus,aknad kinni. Polnud küll päikseline ilm,kuid siiski. Ootasime selle auto omaniku u.30 min ja jälgisime last. Laps oli sellise otsiva pilguga,et kus emme on. Ja kui lõpuks tuli see "ema",siis mul mees ütles,et mis Sul viga on,sa jätad lapse kinnisesse autosse ootama. Siis ema ainult pööritas silmi ja istus autosse. Sellest räägitakse igapäevaga aina rohkem ja ikka on vanemaid,kes sellisest ohust ei hooli ☹ See video näitab kõige kurvemat asja,mis võib juhtuda ☹