Üleskutse praegustele ja tulevastele blogijatele!

Üleskutse praegustele ja tulevastele blogijatele!

13. Aug 2015, 00:16 Emmede Klubi Emmede Klubi

Kas oled mõelnud, et tahaksid igapäevaselt või vähemalt 4-5 korda nädalas jagada oma mõtteid, tegemisi, soove ja unistusi ka teiste emadega? Kas oled mõelnud blogimise peale? Või Sa juba teed seda? 

Kui vastasid vähemalt ühele küsimusele jaatavalt, ootame just Sind meie lehele blogima. Kirjutada võid ükskõik millest - lastest, rasedusest, sünnituses, beebist, elust mitme lapsega või ühega. Võid jagada läbi blogi teiste emadega häid ilunippe ja maitsvaid retsepte. Jaga meiega oma põnevat elu ja mõttemaailma ning premeerime Sind igakuiselt toredate ja vajalike üllatustega!

Kuidas seda blogimist siin alustada? Kõigepealt, anna selle postituse all endast märku ja lisa enda kohta veidi infot - kui vana Sa oled, mitu last Sul on, kas oled varasemalt blogimisega tegelenud või soovid just nüüd sellega alustada ja muidugi see, MIKS Sa tahad Emmede Klubi lugejatega oma elu jagada.

Muide, blogida on vahva, sest esiteks saab kirjutades end välja elada ja oma rõõme teistega jagada. Lisaks on eriti tore, kui Sind vaevavad küsimused ning nendele vastavad emad, kes on sarnaseid asju jua varem läbi teinud ja oskavad seeläbi oma kogemusi jagada. Seega - kui oled kasvõi korra mõelnud, et võiks hakata blogi pidama, siis just see ongi Sinu võimalus end proovile panna.