Sel nädalal Emmede Klubis ja võistluste võitjad!

Sel nädalal Emmede Klubis ja võistluste võitjad!

26. Jun 2017, 17:13 Emmede Klubi Emmede Klubi

Käes on uus nädal ja aeg Sulle rääkida, mida sel nädalal Emmede Klubist eest leida võib. Ent enne, kui lähme uute asjadega edasi, lõpetame ära pooleliolevad ja teeme teatavaks kõikide tänaseni kestnud võistluste võitjad!

Meie Facebooki fotokonkurss oli üle ootuste populaarne! Lausa nõnda, et otsustasime lisaks võitjale välja valida veel ühe ema, kes saab samuti pisikese auhinna!

Duplo klotsikomplekti, Trefl pusle ja paki enda poolt valitud Huggiese mähkmeid võitis Katre Müür, kes jagas meiega järgnevat pilti oma lapsest mängimas:


20170626174653-48350.jpg

Lohutusauhinna ehk ühe Trefl pusle võitis Mariana Hein, kes jagas meiega sellist toredat pilti:


20170626174915-12584.jpg

 

Blogikonkursi "Minu unistuste lastetuba" raames palusime teil kirjeldada oma unistuste lastetuba. Kas siis juba praegu kasutusel olevat või sellist, mida võimaluse korral luua sooviksite. Kõik postitused olid toredad ja inspireerivad, ent Nordic Unicorni tipitelgi võitjaks osutus kasutaja KristaJ, kes kirjeldas oma poja Montessori põhimõtete järgi sisustatud tuba, mis pakub toredaid ideid kõikidele: "Meie laps ei maganud võrevoodis, vaid hoopis Montessori stiilis põrandavoodis, kuhu ta sai ise minna ning sealt välja tulla. Tema tuppa tegime ka avatud riiuli, kust ta saaks ise mänguasju kätte. Sedasi ei pidanud ta ärgates emmet-issit kutsuma, vaid sai ise vabalt minna enda asjadega toimetama."

Kogu postitust saad lugeda SIIT

 

Ka blogikonkurss "Kuidas me lapsega mängime" pakkus mitu toredat postitust. Beebicenteri puslede võitjaks osutus kasutaja HelenT, kes kirjutas muuhulgas: "Lapsel ei olegi ju palju vaja - ka oksad ja puulehed võivad muutuda mõõkadeks või rahatähtedeks, peaasi et fantaasia tööle läheks." Kogu Heleni postitus on leitav SIIT


Palju õnne kõikidele võitjatele! Olge nii head ja läkitage Emmede Klubi Facebooki lehele kiri endast märku andmaks, et saaksime teile jagada edasist infot auhindade kätte saamise kohta!


Soovitame silmad võistluste osas lahti hoida ka sel nädalal! Ühtlasi tahame keskenduda ka sellele, et Emmede Klubi oleks sinu jaoks võimalikult informatiivne ja kasulik koht. Selle jaoks vajame aga mõistagi just Sinu abi! Seetõttu ilmubki sel nädalal ka väike küsimustik tänu millele saame loodetavasti Emmede Klubi muuta veelgi paremaks. Ja olgu juba eos öeldud, et kõikide vahel, kes küsitlusele vastavad, läheb samuti loosi üks päris ihaldusväärne auhind. Ja sel korral just emadele mõeldud!

Lisaks ilmub sel nädalal ka pisike video, mis räägib mänguklotside kasulikkusest beebidele ja nagu ikka ka palju kasulikke artikleid. Näiteks jagame Kerttu Vesiku kogemust sünnitusjärgse depressiooniga ning räägime sellest, miks tuleb avariiline turvavarustus kindlasti välja vahetada. 

Ilusat alanud nädalat!