Sel nädalal Emmede Klubis

Sel nädalal Emmede Klubis

10. Jul 2017, 15:39 Emmede Klubi Emmede Klubi

Ka sel nädalal tuletame teile meelde käimasolevaid võistlusi ja anname veidi aimu sellest, mida järgnevate päevade jooksul meie lehelt leida võib!

Kuid enne, kui meenutame, mis võistlused hetkel veel käimas, räägime hoopis küsitlusest, mida teil täita palusime!

Alustuseks suur-suur aitäh kõikidele vastanutele! Loodame, et saame tänu teie vastustele teile edaspidi pakkuda veelgi huvitavamat ja asjakohast sisu!

Küsitlusest selgus ka see, et paljud teist ei teagi, et iga Emmede Klubi lehe kasutaja saab siin enda isiklikke blogipostitusi avaldada. Seetõttu tuletamegi meelde, kuidas seda teha.

- Juhul, kui sa veel pole Emmede Klubi kasutaja, siis loo endale kasutaja vajutades menüüribal “registreeru”
- Vajuta oma kasutajanimel ning vali “Lisa artikkel
- Vali kategooria "Blogid" ja märksõna/silt “Kasutajate blogid"
- Lisa oma postitusele pealkiri ja pilt ning vajuta “postita” ja Su postitus ilmubki Emmede Klubi lehel!

Sel viisil saad oma mõtteid või tegemisi ka meie ning paljude teistega jagada!

Nagu lubatud, siis läheb ka kõikide küsitlusele vastanute vahel, kes ka oma e-maili aadressi jätsid, loosi 35-eurone BonBon Lingerie kinkekaart! Võitjaks osutus e-maili aadress krislin96@gmail.com!

Ole nii hea ja saada meie Facebooki lehele sõnum, kus märgid ära enda jaoks sobivaima Smartposti automaadi asukoha, oma telefoninumbri ja meiliaadressi!

Hetkel on käimas kaks auhinnamängu!

Neist esimene on Facebooki fotokonkurss "Minu lapse lemmikmänguväljak", mis kestab kuni 18.07.2017 ja millel saab olema kolm võitjat, kes kõik endale ühe vahva auhinna võidavad!
20170709221143-18890.jpg

Konkursi koos lisainfoga leiad SIIT

Lisaks on käimas auhinnamäng, milles võid võita kasuliku raamatu "Kuidas toita titat?". Üks eksemplar läheb loosi meie Facebooki lehel ja teine Instagramis.

20170709221229-88397.jpg

Täpsema info leiad SIIT

Üks auhinnamäng lisandub ka sel nädalal!

Lisaks jagame ka mõnda enureesi kogemuslugu ja innustame teidki oma kogemusi aadressile madiken.kytt@emmedeklubi.ee saatma, et pakkuda tuge teistele, kes veel sama probleemiga maadlemas. Samuti räägime sellest, millist rolli mängib autismi tekkes õhusaaste.

Ilusat alanud nädalat!