See kolme lapse ema pani endast üles bikiinipildi, mis levib internetis kulutulena. Loe siit, miks!

See kolme lapse ema pani endast üles bikiinipildi, mis levib internetis kulutulena. Loe siit, miks!

28. Mar 2015, 14:24 Emmede Klubi Emmede Klubi

Möödunud laupäeval postitas The Chic Site'i nimelise elutiiliportaali looja Rachel Hollis endast Facebooki Mehhikos veedetud rannapuhkuse ajal tehtud bikiinipildi. 

Pildiallkirjas kirjutab 32-aastane kolme lapse ema, et laadis pildi üles, sest on uhke keha üle, mille sünnitused talle kinkinud on - olgu see nii välja veninud ja armiline, kui tahes. 

"Mul on venitusarmid ja ma kannan bikiine. Mul on kõht, mis on kolme hiiglasliku beebi kandmisest pöördumatult lotendav ja ma kannan bikiine. Mu naba on välja veninud (ma ei teadnud varem, et selline asi üldse võimalik on!) ja ma kannan bikiine. Ma kannan bikiine, sest olen selle keha ja iga sellel ilutseva armi üle uhke," kirjutas ta.

"Need jäljed tõestavad, et mind õnnistati võimalusega oma lapsi kanda ja minu lotendav kõht on märk sellest, et ma nägin vaeva, et võtta kaalus alla nii palju, kui vähegi võimalik. Ma kannan bikiine, sest ainus mees, kelle arvamus mulle korda läheb teab, mida ma läbi elasin, et selline välja näen. Seesama mees ütleb, et ta pole kunagi midagi seksikamat näinud, kui minu keha - armide ja kõige muuga. Naised - need ei ole armid, need on triibud ja te olete nad välja teeninud. Olge oma kehade üle uhked!"

Foto ja sellega kaasnev julgustav sõnum levisid internetis kulutulena ning tuhanded naised tänasid Rachelit innustuse eest end rasedusjärgses kehas ilusa ja uhkena tunda. Seejärel juhtus midagi veel uskumatumat: naised hakkasid postitama pilte iseendi sünnitusjärgsetest rannavormidest öeldes, et Rachel oli neid innustanud oma kauneid venitusarme ja välja veninud nabasid uhkusega kandma.

"Sa ei kujuta ettegi, kui innustavad sinu sõnad kellelegi minusugusele on. Ma sünnitasin oma viimase beebi (kolmanda poja) kuus kuud tagasi. Mul on palju venitusarme... ja mu enesehinnang on kolinal kukkunud. Seda lugedes mõistsin, et olen kõike siiani vale nurga alt vaadanud," kirjutas üks.

"Väga õige. Ka mina kannan ikka veel bikiine. Sain oma esimese lapse aastal 1995. Pane edasi! Ei loe mitte see, kelleks sind nimetatakse vaid see, kuidas sa sellele vastad." kommenteeris teine kasutaja.

Loodetavasti jätkub selle imelise innustava ja ebarealistlikke iluideaale kummutava sõnumi levik ning innustab naisi üle maailma oma figuuride üle uhke olema ning endid aktsepteerima sellistena, nagu nad on. Lõppude lõpuks on venitusarmid, nagu kortsudki, lihtsalt suure õnne ja rõõmu tagajärjed.

(Allikas: Msn.com)

Emmede Klubi 

28. Mar 2015, 18:22

Nõustun selle emaga täielikult. Ei häbene avalikes kohtades kanda bikiine. Me oleme siiski sünnitanud emad ja milleks peame seda varjama?!