Saame tuttavaks: Emmede Klubi uus toimetaja on Britt Ernewein

Saame tuttavaks: Emmede Klubi uus toimetaja on Britt Ernewein

02. May 2017, 12:41 Emmede Klubi Emmede Klubi

Sel nädalal muutus Emmede Klubi toimetuse koosseis: meie kauaaegne toimetaja Mirjam Hunt liikus edasi uutele jahimaadele ning Emmede Klubi meeskonnaga liitus reklaami- ja turundusjuhina Britt Ernewein. Saame tuttavaks!

Kahe lapse ema Britt Ernewein (26) on avalikkusele tuntud pereblogijana. Teda toetab abikaasa Bruno (33). Peres kasvavad õrna hinge, aga kindlate soovidega Eileen (4) ning ablas tulesäde Ella (kohe 2). Kolme kuu pärast liitub perega üllatusbeebi, kelle sugu vanemad ette teada ei taha.

"Mulle tundub, et meie pere on täpselt selline, kus iga liige teist täiustab. Mina olen suur unistaja, kel on pidevalt pea pilvedes, samas kui Bruno on kahe jalaga maa peal. Ometigi on just tema see, kes aitab mul mu unistuste suunas liikuda ning annab lükke seal, kus näha, et ma ise natukene pelgan," räägib Britt. "Kuigi meil on palju erinevusi (näiteks see, et sport on tema tööks ja hobiks, aga mind ei saa ükski vägi sporti telekastki vaatama), on meil siiski ka palju ühist. Oleme mõlemad äärmiselt perekesksed, kindlad oma põhimõtetes ja armastame meisterdamist ning pildistamist."

Perekond elab ühes pisikeses linnakeses Prantsusmaa kirdeosas. "Elanike arvult on vast lähimaks võrdluseks Viljandi. Siin kasvas üles mu abikaasa ning on terve oma elu veetnud ka tema ema. Kuigi linn on väike, on siin olemas kõik eluks vajalik. Ning mis meie jaoks eriti tähtis - tugivõrgustik pereliikmete näol."

Pärisolult on Britt siiski eestlane mis eestlane - kasvas üles Lasnamäel, lõpetas keskkooli teatriklassis ja unistas näitlejaks saamisest. "Ühel hetkel sain siiski aru, et ilmselt peitub mu talent milleski muus. Peale keskkooli lõppu läksin õppima andragoogikat, aga õige pea tabas mind mõistmine, et ma ei valinud eriala mitte meeldivuse ja huvi järgi, vaid lihtsalt selleks, et saada kõrgharidus. Ent ma ei tahtnud õppida lihtsalt õppimise pärast." Britt otsustas elus kannapöörde teha, ta tuli koolist ära ja sõitis võõrale maale vabatahtlikutööd tegema. Leidis sealt aga hulga enam, kui otsima läks!

Et koduseid oma eluga kursis hoida, hakkas Britt kirjutama blogi. Tänaseks on britiblogi.ee saanud lahutamatuks osas perekonna elust, ka on tegemist ühe Eestis tuntuima pereblogiga. Tänu blogile avastas Britt enda jaoks ka teise südamehähedase hobi - fotograafia.

20170502122410-29755.jpg

Emmede Klubi tegevusel on Britt silma peal hoidnud juba pikemat aega. Ta on jaganud meiega vahvaid meisterdamisi, õpetanud beebit linas kandma ja arutlenud lastest blogimise üle. Kõiki Briti varasemaid kaastöid Emmede Klubis saab lugeda SIIN

"Mulle meeldib, et tegu on väga mitmekülgse leheküljega. Jagub nii teaduslikku infot kui ka lihtsalt naiste endi kogemuslugusid," räägib Britt. "Et lugejatel on võimalus aktiivselt ka ise blogipostitusi avaldada, ning muidugi ka see, et Emmede Klubil on enda blogijad, kes oma elust ja tegemistest jutustavad."

Britist saab Emmede Klubi reklaami- ja turundusjuht, kuid tema ülesannete hulka kuulub ka lehekülje ja sotsiaalmeedia haldamine, blogide lugejateni toomine, auhinnamängud ning kõiksugused muud eriprojektid. Lisaks sellele hakkab Britt meiega jagama toredaid ideid lastega meisterdamiseks või koos tegutsemiseks, ning muidugi alustab uus toimetaja Emmede Klubi lehel ka pereblogi pidamist. "Jagan seal mõtteid näiteks mitmekeelsete laste kasvatamise ning kolme väikese lapsega hakkama saamise kohta."

"Mulle tundub, et praegu on Emmede Klubis üsna palju sisu rasedatele naistele ja värsketele emadele, kuid natukene vähem on sisu suuremate laste emadele," lubab Britt. "Lisaks tahan ma väga jätkata Emmede Klubi missiooniga ühendada erinevaid emasid. Tänapäevases maailmas (eriti netimaailmas) on liialt palju sildistamist ja hukkamõistu. Minu eriti suur ja helesinine unistus oleks muidugi Emmede Klubi foorumi ellu äratamine, et naistel oleks võimalus oma murede kohta küsimusi esitada ilma pilkavaid vastuseid kartmata!"

Kõigi Emmede Klubis reklaamimise, lehel või lehekülje turundamise, blogimise, auhinnamängude ja eriprojektide teemaliste küsimuste ja ideedega võib nüüdsest pöörduda britt.ernewein@emmedeklubi.ee. Emmede Klubi sisutoimetaja on jätkuvalt Madiken Kütt ning kõigi meie lehel ilmuvate artiklite asjus võib ikka pöörduda madiken.kytt@emmedeklubi.ee.


Aitäh Sulle, armas Mirjam, et olid meiega. Head teed! Tere tulemast Emmede Klubisse, Britt!