Naiselik Eveli

Naiselik Eveli

14. Mar 2014, 21:48 eveliiy eveliiy

Minu kapis leidub väga palju erinevate värvidega riideid pükstest kleitideni. Kuid kõige meelsamini kannan teksasid ja t-särki. Need on mugavad riided, mida igapäevaselt kanda. Suvel meeldib kanda enamasti lühikesi pükse, kuid vahel kannan ka seelikuid või kleite. Viimaseid saab kanda üha harvemini, sest laps on väga aktiivne ja temaga õues tegeledes on püksid ja tennised mugavamad.
Siiski meeldib mulle kanda ka kleite, kuid pidulikemal sündmustel koos kontsakingadega. Kleiti kandes tunnen ennast võluvamana.
Juuksed on mul ilusad pikad ning blondeeritud. Mulle meeldiks kanda juukseid lahtiselt, kuid kuna poja kisub sündimisest saadik mu juukseid, pean olude sunnil neid enamasti kogu aeg patsis hoidama. Seega viimased kaks aastat on mul juuksed peaaegu kogu aeg hobusesabas olnud või siis minu laisas krunnis nagu mulle teha meeldib. Üldiselt olen ma laisk juuksuris käia. Aastas korra ehk ikka jõuan sinna :) Lõigata ja värvida lasen tavaliselt juukseid emal.
Üldiselt ma meigin ennast väga vähe. Igapäevaselt on ehk ainult ripsmed värvitud. Kuid pidupäevadel saab ennast ikka natuke rohkem meigitud - näole CC-kreem või BB-kreem, ripsmetele ripsmetušš ja natuke lauvärvi :) Huuli ma üldjuhul ei värvi. Vahest väga härva kasutan huuleläiget.
Enne poja sündi olin suur küüntelakkija, aga nüüd on ka see täitsa tahaplaanile jäänud, ei ole isegi kodus ühtegi küünelakki :)
Viimasel ajal ma endale poest ei ole saanudki midagi ilusat osta. Tegelikult ei ole selleks vajadustki tekkinud. Jõulude ajal ostsin endale musta värvi kleidi, millega pidulikemal sündmustel käia ning olen seda saanud kanda vaid korra, aga küll jõuab veel.

                                20140314214421-22146.jpg