Milline oleks meie lehe kasutajate arvates üks tore emadepäev?

Milline oleks meie lehe kasutajate arvates üks tore emadepäev?

13. May 2014, 00:00 Emmede Klubi Emmede Klubi

Küsisime mõnda aega tagasi teie käest:

  • Kuidas teie emadepäeval enda ema meeles peate? 
  • Millised on ideed selleks aastaks? 
  • Kuidas on teie pere emadepäeva tähistanud? 
  • Milline on eriti ereldalt meelde jäänud? 
  • Milline oleks üks eriti tore emadepäev või südantsoojendav kingitus?  
  • Kui tähtis on emadepäev sinu jaoks? 
Nüüd on aeg teie arvamused kokku võtta. Üldine arvamus on, et kingitus ei ole üldse oluline( kuigi lilled on siiski oodatud ja ka oma emadele viiakse neid palju) - kõige soojem ja toredam on see päev koos perega veeta. 
Loeme nüüd lähemalt, mida keegi arvas: 
 
Kasutaja eveliiy:
 
Väiksena sai ikka tehtud emale kaarte ning muid kaunistusi tuppa. Nüüd käime mehega mõlema ema juures ja viime lilled, torti ega kooki ei vii selleks, et kahte torti ei jõuaks me ise süüa:))
See aasta käisime/käime ära ka vanavanemate juures. 
Emadepäeva nagu otseselt ei olegi tähistanud.
Kõige eredamalt on meelde jäänud eelmise aasta emadepäev, just selleks, et siis oli minu esimene emadepäev ja sain pojalt suure kalli ja musi ning mehelt ilusad lilled.
Kingitusi ma ei oota, sest finantsiliselt ei ole see meil võimalik ning siis ei oota ma seda ka mehelt ja pojalt, et nad lihtsalt kulutaks selle peale. On tore kui saan lihtsalt sooja kallistuse,musi ja lilled.
Arvan, et emadepäev on oluline, sest on tore kui on päev just emadele ning siis on suurem tähelepanu emadele.

Kasutaja silts610:

Kui väike olin, siis meisterdasin emale alati kaarte ja isa abiga saime ka lilled ja väikse kingigi tehtud. Nüüd aga oleme viimased aastad elukaaslasega oma emad välja sööma viinud ja kinkinud kindlasti lilli :) See aasta läheme ka emade ja venna perega välja sööma, aga seda veel ei tea, mida kingin. Kuigi mul on tulemas minu elu esimene emadepäev, pole see hetkel kõige tähtsam, kuna laupäeval on plaanis meie kaksikute esimese sünnipäeva tähistamine. Ja nagu ikka siin elus, õnn ja kurbus käivad käsikäes, reedel on ka minu vanaisa matused. Ehk siis üks ema ja poeg saavad üle pikkade aastate jälle kokku.. Emadepäev on minu jaoks tähtis ja kindlasti jääb minu noor pere seda tähistama. Parimaks kingituseks on minu laste ja elukaaslase siiras tähelepanu ja hool, üks musi huultele ja soe kallistus. Paha ei teeks ka kaua magamine ja voodis hommikusöögi nautimine. Mis see ema ikka oskab soovida, peaasi, et lapsed on õnnelikud, siis on kõik hästi :)

Kasutaja marike:

Tavaliselt peame emasid meeles näiteks külastades mehe ema koos lillede ja koogiga, meh! 

Aga oma ema juurde ma kahjuks ei pääse samal päeval, elab väga kaugel! Siiski tagantjärele lilled!

Selleks aastaks veel ideid polegi ja pole veel emadepäeva tähistanud. Mulle on eredalt meeldej äänud, kuidas isa saatis mulle smsi: "Head emadepäeva kallis tütreke!"

Tavaliselt parim viis näitamiseks et hoolid ja armastad oma ema on oma peenralt korjatud lilled!
Siiski kokkuvõtvalt pole emadepäev mulle eriti oluline.

Kasutaja koaala:

Emadepäeval läheme alati külla nii minu emale kui ka mehe vanematele. Viime lilled, kommikarbi ja mõne väikese kingituse.
Seekord saab minu ema kingiks kruusi, kus peal pilt minust ja lapselapsest ning kiri "Parim emme ja vanaema". Samuti kingin ühe parfüümi, mida ta juba ammu on igatsenud.
Kuna laps alles pisike, siis need põhilised traditsioonid selles osas ilmselt alles kujunevad. Lilled on mees ikka toonud ja tänavu plaanime valmistada küpsisetordi. Ehk saabki sellest üks tore traditsioon.
Ma arvan, et see ere mälestus emadepäevast on alles ees. Siis, kui laps juba asjale pihta saab ja oma kätega midagi valmistab või lasteaia emadepäevapeol esineb.
Tähtis ei ole kingitus, vaid meeles pidamine. Et me tähistaksime kõik koos perega seda toredat päeva ja tunneksime rõõmu sellest, et meil on põhjust seda teha - ehk siis et meil on selline tore väike tütreke.
Emadepäev on väga tähtis, sest emadus on imeline ning iga ema tähelepanu ja meelespidamist väärt.

Kasutaja YouPiffu:

Oleme vendadega iga-aasta oma ema meeles pidanud. Oleme ka erinevaid kingitusi välja mõelnud . Eelmine aasta näiteks tegime võtmehoidja,kus olid siis kõik meie 3 peal,et siis oleme emaga igalpool kaasas . Küll oleme lilli viinud,spa-pakette kinkinud ja oleme ka maakodus laua taga istunud ja emadepäeva tähistanud .

Selleks aastaks on plaan osta emale massaaživann jalgadele,kuna emal oleks seda hädasti vaja.

Enamjaolt oleme tähistanud emadepäeva nii,et oleme vendadega läinud maakodusse,ostnud koogi ja teinud süüa ja siis istume kõik pereringis laua taga ja tähistame emadepäeva,kuna oma emast paremat pole ja Teda peab meeles pidama. 

Kõik emadepäeva üritused perega on meeles,kuna igakord tekib sellest söömast ka paras mälestustest rääkimine ja menutame vanasid aegasid. Ja siis on muidugi ka nuttu palju :) 

Minu arvan,et tähtis polegi see,mida me kingime. Tähtis on see,et Sinu lapsed tulevad ja kallistavad Sind ja peavad Sind meeles . Sest Sinu lapsed on Sinu KÕIGE SUUREM KINGITUS.

Kuna see-aasta on minu esimene emadepäev ,siis on see tähtis. Ma saan esmakordselt tähistada seda,kui ema,mitte kui tütar. Isegi,kui poja on Mul veel väike ja ei saa aru,siis Tema ongi minu kõige suurem kingitus ;)

Ilusat EMADEPÄEVA !

Kasutaja n2551:

Alati helistan emale ja alati üllatuseks tulen talle kasvõi tööle ja toon lilli ja musi ja kallistusi :D .

Selle aasta idee on väike tita ära sünnitada vot milline kingitus ma kingin emale on tema staatus ehk temast saab vanaema ja ta nii ootab seda :D ja hetkel muud ei saa kui helistada ja õnnitleda :D.

Meie peres on ikka lilled kaardid ja tordid mis on laste poolt tehtud panen ka pildi kus tort kaart ja rafaello :D tütar tegi eelmine aasta tordi ja issi ainult jälgis kuidas tütar tordi tegi ja oli igaks juhuks seal sest tütar küpsetas biskviiti :D poeg õnnitles telefoni teel kuna oli hollandis vahetusõpilasena :D

Eredalt meelde jäävad on esimesed kaardid ja õnnitlused :D ja ka see kui lapsed ütlevad aitäh et sa meil olemas oled :D ai see on armas .

Ei peagi kingitus olema nad täitsa ise kingituse eest tähtis et lapsed meeles peaks sind :D.

Emadepäeval minu jaoks vist erilist tähtsust ei ole aga ikka on mega armas kui sind meeles pidadakse ka vahest et näe emmel emmedepäev teeme emmele kaarti :D

Kasutaja maikenm:

Kuna nüüd olen ka ise ema, on emadepäev mulle tähtsam, kui kunagi varem. Kuna minu ema elab teisel pool merd, ei saa ma talle kahjuks kooki vms küpsetada. Küll aga saan talle parimat emdapäeva soovida ka enda soojate sõnade abil. Kindlasti ma helistan talle ja soovin parimat emadepäeva ning ütlen talle, kui väga ma teda armastan ja kui tänulik ma talle kõige eest olen. 
 Nagu ma mainisin eelmise küsimuse vastuses, et minu ema elab teisel pool merd, saan valmistada koogi vaid oma elukaaslase emale ja vanaemale. Surfan natuke internetis ja otsin mõne armsa emadepäeva koogi retsepti ja ehk hakkame elukaaslasega koos küpsetama :) 
Kui elasin koos oma vanematega, hiilisin igal emadepäeva varahommikul välja, et emale nartsissid ja tulbid korjata. Samuti meisterdasin oma kätega emale armsaid kaarte, mis emal siiani sahtlis on. Kuna minu poja on alles paari nädalane, siis ei olegi meie pisiperel varem emadepäeva olnud. Nüüd on plaanis kindlasti midagi väga armsat koos meie pisiperega ette võtta :) 
Kuna see on meie pisipere esimene emadepäev, siis väga loodan, et meie pisipoja üllatab mind millegi armsaga (kindlasti issi abil, sest poja ise alles nii väike) :)
Mulle meeletult meeldib, kui keegi teeb midagi oma kätega. Muidugi ei ole ma vastu, kui on poest ostetud miskit, kuid kui keegi on ikka vaeva näinud millegiga, siis see läheb väga hinge ja minu arust see näitab aina rohkem, kui väga keegi sind armastab ja hoolib sinust. Ja loomulikult - alati ei peagi olema kingitus. Minu suur kingitus ongi minu poeg, keda ma südamest armastan! :)
Nüüd on see päev mulle veel eriti tähtis (mitte, et see varem poleks olnud), sest olen saanud ühe imelise pisipoisi emaks. Ei kujutagi ette, mis erilised tunded mind veel emadepäeval valdavad :)

Päikest!

Kasutaja Pesatiiger:

Oma emale ma küpsetan koogi nagu ka mehe emale. Mees toob lilled tavaliselt, teinekord ostame ka mõne kingi juurde. Ja muidugi veedan selle päeva suureti vaid ema seltsis. :)

See aasta tuleb traditsiooniline ise küpsetatud koogi ja lilledega emadepäev. See assta ainult sõbranna retsepti järgi Mia koogiga.

Minu perel on see aasta alles esimene emadepäev. Selle phul on mul plaanis kooki küpsetda ja lapse jalajälgi savisse vajutada. Eks need meie traditsioonid emadepäeval alles hakkavad välja kujunema. :)

Meeldejäävat emadepäeva mul veel pole aga kindlasti saab see olema esimene emadepäev kui mu laps oma käega teeb või toob mulle midagi.

Kõige toredam emadepäev või kingitus oleks kindlasti päev pere seltsis.

Isiklikult olen ma ju igapäev EMA kuid ilus komme on ema sellel ühel päeval nii ilusasti tänada ja meeles pidada.  :)

Kasutaja NoorEmme:

Meie peame oma ema meeles nii,et viime ta välja sööma , teeme ISE kingituse ( meisterdame vms ei osta poest) ja toome lilli.
See aasta on plaanis sama, mis alati.
Meie midagi erilist emadepäeval ei teegi, kypsetame ja meisterdame. Kuna mönikord satub synnipäev emadepäevaga samale päevale siis peame minu synnipäeva sama aegselt, See aasta sattus jälle nii,et emadepäeval minu synnipäev ja tore number on tulemas ehk siis saan 18 a 
Ereldalt meelde on jäänud minu esimene emadepäev , kui Jonne oli 4 kuune . Jonne ja issi käisid hommikul koos minule lilli ostmas 
Kas just kingits aga sydandsoojendav ja tore kink on see,et perekonnas oleks köik terved ja elus ja et midagi paha ei juhtuks 
Emadepäev on väga tähtsal kohal,sest siis on ju ikka päev ,et emale meelde tuletada kui kallis ta on ja kui palju me ema vajame , mis sest et saame igapäev seda öelda/ näidata.

Kasutaja MerleTorim:

Meie kallil EMAL on 6last ja 9 lapselast. Meil on traditsiooniks kõik koguneda ema juurde ja pidada teda meeles. Kingituse teeme ühise. Igal aastal midagi uut ja huvitavat või midagi vajalikku. Tavaliselt olen mina see, kes paneb kõrvataha, mida ema sooviks ja mida võiks siis osta.(ma viidan lihtsalt kõige rohkem aega emaga) Kui mõelda eelnevate aastate peale siis oleme kinkinud : suvise nahast käekoti, Versace lõhna, spa-paketi jne. Lisaks siis palju lilli , mis muudava toa lõhna imeliselt kevadiseks ning lastelaste joonistatud kaardid :) Lisaks küpsetame miskit :) Enda tehtud asi emale on ikka kõige parem kingitus.

Selleks aastaks on ideid nii palju, et peab hakkama mõtlema :)

Kuna minu poja on veel pisike, ei saa ma veel oodata kingitust-pilti, mis oleks tema tehtud. Küll aga oleks kõige parem emadepäeva hommik, kui poja tuleb teeb emmele musi-kalli ja kingib issiga ilusaid kevadlilli, mis paneks toa imeliselt lõhna. Lisaks läheks veedaks perega ühe imelise päeva :)

Kõige meeldejäävam emadepäev oli 2013.aasta, mil ma sain esimest korda pidada emadepäeva , tunda kui tähtis ma olen ühe väikese inimese jaoks. Ma olen ta EMA ! Kallim tõi uhke tordi ja imeilusa lillekimbu :)

Lisaksin veel, et meile meeldib televiisorist vaadata emadepäeva kontserdi ja ise võib-olla minna mõnele emadepäeva kontserdile. Isegi selline plaan oli meil EMA.-ga :)

Minu jaoks on kõik pühad ja tähtpäevad tähtsad, mitte ainult minu jaoks vaid meie KÕIGI jaoks :) Me igal tähtpäeval või pühal tuleme suure perega kokku ja tähistame seda vääriliselt :)

Kallid EMMED , ilusat saabuvat emadepäeva Teile :)

Kasutaja mannatera:

Sellel aastal kavatsen emadepäevaks emale taaskord lilli tuua ja võib olla ka ise tordi valmistada. Igal aastal olen ikka ema üllatanud tordi ja lilledega. Emadepäev on minu jaoks eriline päev, sest ema on mul ainus vanem kes mul veel on , me oleme väga lähedased ja ma tahan et see ka jääks nii.

Kasutaja maiks21:

Mina teen emale tordi ja kingin ka spa külastuse
Tähistame ikka lauaga sest täpselt samal päeval saab minu pojake ja 9. Kuuseks
Oleme tähistanud ikka et kõuk õed ja vennad lähme emaga kuskile istuma
Kõige meeldejäävam on see kui käisime väiksena emale hommikul lilli korjamas ja musiga ema üles ajasime ja temal muidugi pisarad jooksid
Oleks tore kui saaks pojaga veeta ilusa päeva
Kõige parem kingitus on lapse kalliatus
See aasta on minu esimene emadepäev.

Kasutaja pesukaru:

Mina kingin oma emale raamatu "Minu lapselaps". See on üks tore raamat, kus on võimalik märkida üles kõik enda, enda lapse ning lapselapse tähtsamad saavutused ning kõik muu kuni lapselapse 4.eluaastani. 
Varasemalt oleme tähistanud emadepäeva nii, et koguneme ema juurde, anname emadele (õdedele, vennanaistele) ning vanaemale lilled ning sööme kõik koos torti. Need kes puuduvad, saavad emadepäeva õnnitlussõnumi mobiilile. 
Sellel aastal arvatavasti kordame varasemate aastate traditsioone. Lasteaia ning koolilapsed on kindlasti meisterdanud mõne toreda kaardi :) 
Eriti tore emadepäeva kingitus oleks pilt või kruus või taldrik, kus oleks peal kõik lapsed ning ka lapselapsed. Järgmisel aastal ongi plaanis nii teha :) 
Minu jaoks on emadepäev väga tähtis, sest emad on ju need imelised olendid, kes suudavad enda sees väikeseid inimesi kasvatada ning hiljem toovad nad ilmale. Olgu see nende ilmale toomine kui valus tahes :) Sel aastal on emadepäev eriti tähtis, kuna see on MINU esimene emadepäev ;)

Emmede Klubi