Huumorinurk: pisipõnnide tulised vaidlused (VIDEOD!)

Huumorinurk: pisipõnnide tulised vaidlused (VIDEOD!)

08. Oct 2014, 09:42 Emmede Klubi Emmede Klubi

Inimsuhted on keerulised ja täis kompromisse – väikelapsed teavad seda paremini kui keegi teine. Et tuua pisut perspektiivi täiskasvanute vaidlustesse, erimeelsustesse ja tülidesse, vaatame lähemalt kõige pisemate ilmakodanike eksistentsiaalseid probleeme:

#1: Sa torkisid mu südant!

Selles toredas videos vaidlevad need imearmsad lapsed ilma üle: neiud väidavad, et nende ema olevat öelnud, et õues sajab vihma, kuid noormees ei ole nõus. Tema on täiesti veendunud, et õues hoopis tibutab, sest tema emme ütles nii. Vaidlus võtab ootamatu pöörde, kui üks tüdrukutest poisi rinda õrnalt sõrmega torkab, mispeale viimane, südamepõhjani haavunud, teatab: „sa torkisid mu südant!“ Lapsed, elu õied!

#2: Armsad lapsed tulises vaidluses

 

Pealkiri ütleb kõik. Need kaks on imearmsad ja teineteise peale maruvihased. Selles vaidluses on olemas kõik olemas – karjumine, näpuga näitamine, vanusevahed ja, otseloomulikult, ähvardus emmele kaevata. Nunnu!

#3: Sa ei ole minu boss!

Mõnikord on raske meeles pidada, kes on boss ja kes ei ole. Nende armsate nõbude puhul võtab natukene aega, enne kui ülemus välja selgitatakse. Tüdrukud vaidlevad tuliselt terve minuti, kuni senine väidetav „boss“ otsustab, et tema ei olegi boss - hoopis isa on. Selle otsusega on kõik osapooled rahul – eriti issi!

 #4: Tüdrukutebändi erimeelsused

Tee kuulsuseni on alati sillutatud katsumustega ja bänditegemine on raske, liikmete erimeelsustest tulvil töö. Nagu paljud teisedki ansamblid enne neid, on ka see musikaalne duo sunnitud esinemise ajal ilmnenud kapriiside tõttu laiali minema. 


Emmede Klubi