Hoidu uuest imeravimist TRS-ist!

Hoidu uuest imeravimist TRS-ist!

04. Feb 2019, 15:44 Emmede Klubi Emmede Klubi

Postimees kirjutab uuest MMS-ile sarnasest imeravimist nimega Advanced TRS, mis peaks puhastama keha raskemetallidest ja toksiinidest, ravima autismi jms. Aine koostises olevad tseoliidid klinoptiloliidid on aga terves Euroopa Liidus tarvitamiseks keelatud.

Uurimata mõjuga preparaadi kasutajad kurdavad ninaverejooksu, valustate silmade, halva enesetunde, kõhuvalu jms üle, kuid nagu MMSi-gi puhul, peavad propageerijad ja kasutajad neid sümptomeid positiivseteks - keha puhastub halvast. Paraku reklaamitakse toodet ka rasedatele ja imetavatele emadele.

USAs valmistatud ainet saab tellida selle tootja Coseva lehelt. Eestis tegeleb edasimüügiga Priit Neeme Facebooki grupi vahendusel. Hind on krõbe: 30-milliliitrise pudeli ligi 60 eurot, millest jätkub vaid kuuks ajaks. Priit Neeme vastab aga toote kalliduse üle kurtjatele grupis, et «kui tervist pole, tuleb veel kallimaks». 

Euroopa Liidus on keelatud kasutada tseoliite toidus ja toidulisandites, kuna tegemist on keelatud uuendtoitudega.

 

Kas Sinuni on jutud uuest imeravimist juba jõudnud? Kui huvitud sedasorti alternatiivravist meedikute hoiatustest hoolimata, siis katseta neid vaid iseenda peal, aga mitte lapseootuse või imetamise ajal või oma laste peal - vaid nii saad olla kindel, et ei kahjusta lapsi tundmatu ainega!