Hämmastav video: 27 nädalat rase kolme lapse ema pööraselt energilist tantsutrenni andmas

Hämmastav video: 27 nädalat rase kolme lapse ema pööraselt energilist tantsutrenni andmas

05. Dec 2015, 12:11 Emmede Klubi Emmede Klubi

Christina Litle on suurema osa oma 28 eluaastast olnud tantsija ning koreoraaf - ka oma esimese kahe raseduse ajal. Vähe sellest - ta on jätkanud oma energiliste hip-hopi trennide andmist ka terve oma kolmanda raseduse vältel, kuni praegu käsil oleva kolmanda trimestrini välja.

Ja oh sa säde, kuidas ta neid  trenne annab!Oktoobris laadis Californiast pärit naine YouTube'i üles juuresoleva video tantsutrennist, milles esitatavast koreograafiast ei puudu ei twerk'imine ega muud keerukad, kiired ja füüsilist pingutust nõudvad liigutused. Litle näeb videos välja täiesti veatu ja heas vormis, ent siiski jätsid paljud inimesed video alla murelikke kommentaare beebi heaolu kohta. "Ta platsenta irdub niiviisi nabaväädist, ta peab maha rahunema," kirjutas üks. Teine võrdsustas kiired liigutused raputatud beebi sündroomiga.

"See on nii absurdne," ütles naine väljaandele Inside Edition. "Inimesed kujutavad endale automaatselt ette, et beebi rappub vastu tsemendist seina." Tegelikkuses on raseduse ajal aktiivseks jäämine üks parimaid asju, mida terve raseduse ning omakorda ka terve beebi jaoks teha saab. Muidugi peab kõigi oma plaanide osas alati arstiga nõu pidama ning vältima niisama heast peast hip-hopi treeneriks hakkamist, kui sa seda varem eales teinud pole (on sõnadetagi selge, et keegi sellist asja nii või naa ei tee), ent kui oled harjunud juba rasedusele eelnevalt aktiivselt treenima, on üldiselt siiski täiesti normaalne sellega ka lapseootele jäädes jätkata.

Ka Litle'i arst ei ole tema treeningute kohta ühtegi halba sõna öelnud ning naisel on olnud kaks pea ideaalset rasedust, mis on ilmale toonud kaks täiesti tervet last. "Mu rasedused on alati viimase peal olnud... kõik on nagu otse õpikust," ütles ta Inside Editionile. 

"On viise, kuidas ettevaatlik olla," lisas ta. "Aga kui sul on energiat, tuleb seda kasutada... tantsimine hoidis mu keha tugevana."


Kas Sina jätkasid raseduse ajal treenimist? Kui kaua said tavakoormusega treenida enne, kui kasvav kõht ja muu rasedusega kaasnev treeninguid segama hakkas?