Fotolõuendid: loodud teie õnnelike mälestuste hoidmiseks

Fotolõuendid: loodud teie õnnelike mälestuste hoidmiseks

17. Nov 2022, 08:46 Emmede Klubi Emmede Klubi

Fotod on pikka aega olnud meie elu lahutamatu osa. Kuid eredamaid hetkeid pole soovi lihtsalt “filmile jäädvustada” ja albumisse peitu panna, vaid soovime alati silme ees hoida, meenutades soojalt meeldejäävat päeva. Foto printimine lõuendile on selliseks puhuks ideaalne lahendus ja ka suurepärane kingivõimalus kallimale. 

Fotolõuend - on rohkem kui kingitus

Lõuendile trükitud pildid näevad välja luksuslikud ja esinduslikud. Maalide tellimisel saate valida oma lapsest absoluutselt ükskõik millise teema või fotoportree. Näiteks saate perekonna pildistamisel tehtud pilte üle kanda suurele formaadile või teha neist ereda kollaaži. Paigutage toode ka ilusasse raami, mis sobib teie elu-, laste- või magamistoa interjööri.

Tellimusmaalid – universaalne lahendus igaks juhuks! See on meeldiv üllatus teie abikaasale või vanematele perepeol. Sobib ka kingituseks nii sõbrannale sünnipäevaks kui ka õpetajale koolivaheajaks.

Väike huumor ei tee kunagi paha

Fotolõuend on originaalne kingitus, aga karikatuur foto alusel on miskit veel lõbusamat. See formaat annab sõbralikult edasi inimese silmapaistvamaid ja silmatorkavamaid iseloomujooni. ViarCanvase stuudio karikatuurid näevad välja väga realistlikud ja humoorikad. Saate seda kontrollida kataloogi vaadates sellelt lingilt.


 
Karikatuuri tellimine saab nii täiskasvanule kui ka lapsele. Saate valida mis tahes süžee, mis visualiseerib teie beebi unistusi, õnnestumisi ja lemmiktegevusi. Sellised karikatuurjoonised on väga värvilised ja üksikasjalikud, nii et teie lapsed tunnevad nende üle rõõmu. Karikatuure saab trükkida ka kleebiste või postkaartidena, et kaunistada tuba ja lastetarbeid.

Fotod, mis elavad lõuendil

Lõuendile trükkimine võimaldab edastada emotsioone ning säilitada oma kõige eredamad ja väärtuslikumad mälestused paljudeks aastateks. Beebi esimene sünnipäev, esimene samm, võit kooli võistlusel – seda kõike saab üle kanda suurele formaadile. Teine võimalus on luua ühine pereportree, millest saab teie elutoa keskpunkt.

Fotolõuendid -  suurepärane lahendus perekondlike kohtumiste, õnnestumiste ja laste saavutuste jäädvustamiseks. Sellised tooted mitte ainult ei kaunista teie kodu, vaid loovad ka erilise atmosfääri. Neid vaadates liigute vaimselt soojade mälestuste juurde, mis on teile nii kallid.

Kuidas valida õige foto?

Et maal oleks imeline, peab sellel olema kvaliteetne allikas. Peate valima foto, mis:

•    Peab teile endile meeldima;
•    on JPG või PNG formaadis;
•    ilma hägususe, varjude ja suure heleduseta.

On olnud juhtumeid, kus foto ei ole just kõige parema kvaliteediga, kuid see on väga väärtuslik ja te tahaksite selle alles hoida. Mida teha? Küsi abi ViarCanvase stuudio kunstnikelt. Nad suudavad muuta mis tahes teie foto meistriteoseks.


    
Tänu sellele, et kujutised kantakse lõuendile kõrgklassi printeri ja pigmenttindi abil, on need vastupidavad ega tuhmu päikese käes. Fotolt lõuendile printimine ei nõua erilisi säilitustingimusi ja maksab tellitavate õliportreedega võrreldes suurusjärgu soodsamalt.
Kuidas määratakse toote maksumus?

Sellistest kriteeriumidest sõltub foto lõuendile trükkimise hind:

•    Lõuendi suurus;
•    Lõuendi materjal;
•    Valmistamise aeg;
•    Raamitud või raamita toode;
•    Pildiparandusteenused; 
•    Pakend, tavaline või kinke;
•    Saatmisviis jne.

Kust tellida fotolõuend oma pildiga?

ViarCanvas Studio pakub palju erinevaid printimis võimalusi. Töökoja kunstnikud töötavad enam kui 10 kunstisuunas ja hoiavad oma tööde kõrget kvaliteeti ning usaldusväärsust. Lingi abil saate tellida foto lõuendile ja olla kindel, et saate tõelise kunstiteose.