Auhinnamängu "VASTA JA VÕIDA! Meedia mõju oma keha armastamisele" võitja on selgunud!

Auhinnamängu "VASTA JA VÕIDA! Meedia mõju oma keha armastamisele" võitja on selgunud!

26. Jan 2015, 11:10 Emmede Klubi Emmede Klubi

Jaanuari alguses korraldasime VASTA JA VÕIDA auhinnamängu, kus küsisime - Kuidas on mõjutanud teie enesekindlust ja suhtumist oma kehasse ajakirjades ja televisoonis näidatavad pildid ja videod? Kuidas plaanite rääkida oma lastega sellest, et ajakirjapildid on muudetud atraktiivsemaks läbi Photoshopi ja ei näita seda, millised need inimesed TEGELIKULT välja näevad? Kuidas suhtute teie nendesse kahte äärmusesse?

Võitjaks osutus järgnev kommentaar:

Televisioon ja meedia on mind vähe mõjutanud, pigem vaatan kadedal pilgul enda ümber ringi. Minu meelest pole photoshopi vajagi, sest meie eestlaste seas on väga väga ilusaid ja siresäärseid naisi igas vanuses. Pigem ongi vaja hoopis ennast rohkem armastama õppida.
Lapsed on mul veel väiksed ja nendega sellistel teemadel veel ei arutle, kuid kui selleks kord vajadus on siis ikka räägiks. etteruttavalt seda ei teeks, sest kehvem variant oleks hakata varasest east rääkima, et inimesed ei pruugigi nii "ilusad" olla kui pildi peal. Pealegi on mul mõlemal lapsel omad "märgid/armid" näo piirkonnas ja leian, et poleks õige hakata neile seletama, et ülejäänud inimestel on ka, aga arvutis on need ära võetud. Niikunii tuleb teismeeas oma maailmapilt, mida kõigutada on raske, aga vähemalt seni tahaksin, et nad näeksid nii end kui maailma kõige paremas mõttes enda jaoks ideaalsena. Ja kui meie kodus ütleme, et kõik inimesed on ilusad, siis ei tule neil mõttessegi arvata, et mõni sünnimärk või voldike kellegi inetumaks teeks.

Väga südantsoojendav ja armas kommentaar.

Auhinnaks saab soffie endale Avon Care- rich moisture family kreemi.

20150106135237-63139.jpg

Võitjale suured õnnesoovid! Kõigile teistele õnne uutes auhinnamängudes!

 

EmmedeKlubi

01. Feb 2015, 19:24

Aitäh!!!
Kuidas auhinna kätte saab? 😀