Rasedus on naise keha jaoks suur koormus, kuid sobivate harjutustega saab aidata kehal lapseootusega kaasnevate muutustega paremini kohaneda. Joogatundides pööratakse tähelepanu sünnituseks ettevalmistavatele harjutustele, õpitakse teadlikult oma keha lõdvestama ning harjutatakse sünnitustegevust toetavat hingamist.

Füüsilise keha toetamisega samaväärselt oluline on emotsionaalne tugi, mida kõhubeebiga naine saab parimal viisil just teistelt naistelt, kes on hetkel samas seisus. Just seepärast on toetusgrupi töös oluline roll juturingil, kus antakse üksteisele võimalus jagada rasedusega seotud rõõme ja muresid.

Joogagruppi juhendab Mari Peetsalu, loovterapeudist kolme lapse ema, kes on pikka aega tegelenud rasedate joogaga, töötanud laste ja vanematega, samuti osalenud jooga-duula ning imetamisnõustajate koolitustel. „Rasedus ja sünnitus on kindlasti naise elu tähtsaimad verstapostid. Selleks, et see pöördeline aeg naise elus oleks nauditav ja rõõmupakkuv, saame me ise palju ära teha,“ kinnitab Mari ja julgustab kõiki huvilisi tulema joogatundi uudistama.

Joogatunnid toimuvad esmaspäeviti kell 11.00-12.30. Lisainfo ja registreerimine e-posti aadressil info@estspa.eu, INTERNETIS REGISTREERIMINE : http://estspa.eu/calendar/

Vaata lisa: http://estspa.eu/jooga-beebiootel-emadele/

♥ Teeme lihtsaid harjutusi, mis aitavad naise kehal paremini kohaneda lapseootusega kaasnevate muutustega.
♥ Pöörame tähelepanu sünnituseks ettevalmistavatele harjutustele.
♥ Harjutame oma keha teadlikumalt lõdvestama.
♥ Õpime sünnitustegevust toetavat hingamist.
♥ Anname üksteisele võimaluse jagada rasedusega seotud rõõme ja muresid.
 

Kohtume Tartus EstSpa Treeningstuudios 
aadressil Riia 140, Tartu.

Osaluspanus 5€
 
Lisainfo ja eelregistreerimine e-posti aadressil info@estspa.eu

Sünnitus on üks naise elu kõrghetki, ole selleks valmis!