Altari ette jäetud pruut korraldas pulmapeo ära jätmise asemel kodututele peo

Altari ette jäetud pruut korraldas pulmapeo ära jätmise asemel kodututele peo

02. Nov 2015, 07:20 Emmede Klubi Emmede Klubi

Mida teeksid Sina, kui Sinu tulevane abikaasa Su viis päeva enne pulmapeo toimumist maha jätaks? Üks Sacramentost, Californiast pärit perekond otsustas pidustuste tühistamise asemel kohalikele kodututele ekstravagantse peo korraldada.

Kari Duane sai oma tulevasest pruudist tütrelt viis päeva enne pulmapidu uskumatu kõne: tütre kihlatu oli araks löönud ja otsustanud pulmad ära jätta. Duane oli suure osa kokku 35,000 dollarit maksva pulmapeo eest esitatud arvetest juba kinni maksnud ja peagi olid saabumas ka viimased maksetähtajad. Selle asemel, et kulutuste minimeerimisega vaeva nägema ja pulmapeo valutuks ära jätmiseks võimalikke lahendusi otsima hakata, otsustas pere teist teed minna. Viis päeva pärast saatuslikku telefonikõnet oli pere siiski peokoha banketisaalis ja pidas pidu - seda koos Sacramento linna kodututega.

Peo toitlustamise eest vastutas nelja tärni restoran ning rikkalikus menüüs olid muuhulgas lillkapsas, gnocchi'd, lõhe ja veisefilee. "Meie köögis midagi sellist küll ei pakuta. Meie kokk Leo on suurepärane, aga tema meile midagi sellist küll ei valmistaks," ütles kodutu ema Tamara Dotson kohalikule uudistejaamale KCRA, kui tal õhtusöögist muljeid jagada paluti. 

“Minu meelest on see tõeliselt üllas. Kaotada midagi enda jaoks nii olulist ja siis kinkida see kellelegi teisele - see on tõeline lahkus," ütles teinegi kodutu naine, kes tänu plaanimuutusele maitsvat õhtusööki nautida sai.

Pruut ise peol ei viibinud - ja kes saakski talle seda pahaks panna? Juba kinni makstud pulmareisile Kariibi mere äärsesse Belizesse läheb naine koos oma emaga.

Kui annad peopaigale viis päeva enne ürituse eeldatavat toimumist teada, et sinu 120 külalisega pulmapidu jääb ära, ei ole mingit võimalust seda raha kuidagi tagasi saada. Õnneks suutis pere end kokku võtta ja ahastusse langemise asemel abivajajatele mõelda. Perekonna südamevalust sai pidu nende jaoks, kellel seda kõige rohkem vaja oli. 

Tõeliselt õilis ja ilus tegu, arvame meie. Mida arvad Sina? 

Mirjam Mirjam 02. Nov 2015, 09:43 pupsikukene

jah... veini joonud ja jäätist söönud ja voodoonukke valmistanud võib-olla 😃 aga tegelikult ma usun, et see oli neil geniaalne lüke - ehk said meediakajastuselt kuidagi raha tagasi või midagi 😀 ja no hea karma terveks eluks nagunii!