Aitame noort ema võitluses vähiga!

Aitame noort ema võitluses vähiga!

24. Sep 2020, 11:06 Emmede Klubi Emmede Klubi

Vähiravifond palub abi, et toetada 24-aastase hiljuti emaks saanud naise neljanda staadiumi soolekasvaja ravi.

24-aastane saarlanna Karina Peel (pildil koos perega) on seitsmekuuse beebitütre ema. Nagu välk selgest taevast, ilma igasuguste eelnevate sümptomiteta, diagnoositi tal neljanda staadiumi soolevähk. 

Alates suvest saab Karina vähi vastu moodsat immuunravi, mille eest maksab "Kingitud elu" fond. Raviks kulub kolme kuu jooksul üle 17 000 euro.

Karina kirjeldas vähiravifondile, kuidas tal läinud on:

“Esmalt tänan, et huvi tunnete.  On südantsoojendav teada, et kellelegi peale raviarsti ja lähedaste olukord veel korda läheb.

Kuna minu jaoks tuli diagnoos sõna otseses mõttes nagu välk selgest taevast, siis hetkel on muidugi keeruline.

Enne diagnoosi puudusid mul valud ja igasugused muud probleemid, mis oleksid vähile viidanud. Arsti juurde pöördusin, kuna mõned nädalad olid kestnud kõhukorinad, mida pidasin seedeprobleemiks. Tänu oma haiglas töötavale emale sain kiirelt teada diagnoosi, mis oli pehmelt öeldes šokeeriv.

Raviga sai alustatud ja hetkel olen pooleli kolmanda kuuriga. Ei julge küll kiidelda, kuna kardan ära sõnuda, kuid hetkel on organism ravile võrdlemisi hästi vastu pidanud. Ilmselt on see alguse asi, kuna ravi tuleb pikk.

Kui võrrelda diagnoosi eelset ja praegust aega, siis on hetkel muidugi hullem. Raviga kaasnevad kõrvalnähud, nagu näiteks iiveldus ja nõrkus.

Kõige keerulisem on emotisionaalselt. Kuna olen värske ema ja lootsin oma lapse jaoks vanaduspõlveni olemas olla, siis hetkel tunnen, et olen seesmiselt murtud ja väga katki. Sellegipoolest üritan anda endast parima ja motivatsooni kõrgel hoida, kuna see pidavat ravile kaasa aitama.

Loodan väga immuunravi peale, mida tänu teie toetusele saan.

Loodan, et ravimeetodeid ei looda niisama, et nende loojad teavad, mida nad teevad ja et need meetodid reaalselt toimivad. Loodan, et mulle suudetakse veel palju aega anda, et ennast siin maailmas realiseerida ja kõige kallimatega koos olla.

Lõpetuseks tahan teid tänada toetuse eest. Teie töö on imetlusväärne ja ma soovin, et te oma tegevusega suudate päästa veel paljusid elusid.”

Nüüd on viimane aeg hoida Karinale tugevasti pöialt ja olla tema ning tema pere eest palvetes. Vähiravifondile saab naine loota nii kaua, kui see on vajalik. Fondina saame meie aga omakorda loota vaid annetajatele."

Toeta Karina võitlust!

Vähiravifond kutsub üles tegema Karina ravi toetamiseks sihtotstarbelisi annetusi märksõnaga “Karina toetuseks”:

SA Hille Tänavsuu Vähiravifond Kingitud Elu

  • Swedbank: EE212200221059073061
  • SEB: EE211010220228917224
  • LHV: EE137700771001442514
  • Luminor: EE591700017003638161
  • Coop Pank: EE704204278609604509

Pangalingid: www.kingitudelu.ee/annetajale