Abikaasa kaotanud naine: Ärge iial minge vihasena magama!

Abikaasa kaotanud naine: Ärge iial minge vihasena magama!

14. Jul 2017, 15:00 Emmede Klubi Emmede Klubi

Mikey'l (pildil) ja Ashley'l on kaksikutest poeg ja tütar. 


Kolme lapse ema Ashley Murrell on võtnud südameasjaks levitada üle maailma mõtet: kui kallimaga tülitsed, siis rääkige alati asjad enne ööd selgeks. Ärge minge vihasena magama, sest homset ei pruugi olla.

Ühel õhtul tülitses Ashley oma abikaasa Mikey'ga. Mikey oli taas töölt väga hilja ja rampväsinuna koju jõudnud. Ashley kurjustas mehega, et see pidevalt ületöötab ja ennast ära kurnab. Naine pagendas mehe ööseks enda kõrvalt elutoa diivanile magama.

Kui Ashley hommikul üles ärkas, leidis ta mehe surnuna. Hiljem sai naine teada, et vaibapuhastajana töötanud mees oli teinud viimasel ajal palju ületunde selleks, et Ashley pulma-aastapäeva puhul reisile viia.

"Ta armastas oma perekonda. Ta tahtis, et tema lastel oleks kõik, millest ta ise ilma oli jäänud, ja ta tegi selle nimel väga palju tööd. Ta töötas seitse päeva nädalas 16-tunnistes vahetustes ainuüksi selleks, et meid igal aastal Disneylandi viia," räägib naine. Suur töökoormus mõjus mehe tervisele väga halvasti ja see vihastas naist.

Tol saatuslikuks saanud õhtul oli mees koju jõudes veel kurnatum kui tavaliselt. Naine ei suutnud teda sellisena vaadata. Ta karjus mehe peale ja käskis tal ööseks diivanile jääda, kuigi tegelikult oli ta eesmärk nimelt mehega rohkem koos olla.

Hommikul elutuppa astudes sain Ashley kohe aru, et midagi on valesti. Mees lamas täpselt samas asendis, nagu oli õhtul naisest jäänud. Tema nägu oli hallikas. Ashley puudutas meest - tema teha oli külm. Šokeeritud Ashley karjus lastele, et isa on surnud, jooksis tänavale, karjus: "Mikey on surnud," ja minestas siis. Naabrid kandsid naise tuppa ning kutsusid kiirabi. Lahkamine näitas, et mees oli magades lämbunud, kuid miks, jäi selgusetuks.

Mikey surm ja süümepiinad selle pärast on Ashley maailmavaadet täielikult muutnud. Ta tahab kõigile inimestele südamele panna: elu on selleks liiga lühike, et mitte veeta iga võimalikku hetke oma perega, või et minna vihasena magama.

(Allikas: Daily Mail)


Kas Sinu peres kehtib juba poliitika, et vihasena magama ei minda?