7 telesarja emaks olemisest

7 telesarja emaks olemisest

07. Mar 2019, 16:12 Emmede Klubi Emmede Klubi

Lapsevanemaks olemine on aeg-ajalt enam kui kurnav. Kosutust pakub õhtu lõpetuseks emadust humoorikas või inspireerivas valguses näitava või lihtsalt põnevust pakkuva telesarjaga diivanile potsatamine. Soovitame ägedaid seriaale, mis peaksid kõnetama eriti just emasid!

The Letdown on Autraalia lühiseriaal äsja esimest korda emaks saanud ja kohaliku beebigrupiga liitunud Audrey'st. Tegemist on komöödiaga, mis käsitleb humoorikas võtmes lapsevanemaks saamisega seotud raskuseid nagu nõudlik beebi, unetud ööd, imetamisprobleemid, karjäärile orienteeritud partner ja kaugeks jäämine lasteta sõpradest. Sarja saab vaadata Eesti Netflixis. 

Workin' Moms räägib neljast emast, kes peavad pärast beebiga kodus veedetud aega tööle naastes leidma tasakaalu oma töö- ja pereelu vahel. Ka see sari on komöödia, mis samuti saadaval Eesti Netflixis. 

Big Little Lies ehk "Suured väiksed valed" on auhindadega pärjatud krimi-draamasari kolmest pereemast, kes elavad pealtnäha idüllilist elu. Jõukad emad Madeline (Reese Witherspoon) ja Celeste (Nicole Kidman) võtavad oma tiiva alla nende linna kolinud noore üksikema Jane’i (Shailene Woodley). Fassaadi taga peituvad petmine, vägivald, valed ja mõrv. Sarja esimest hooaeg jooksis äsja ka meie Kanal 2-s.

Catastrophe on Briti komöödiasari. Ameeriklane Rob on nädalaks ajaks tööasjus Londonis. Ta veedab reisi jooksul lõbusalt aega iirlase Sharoniga. Kuu aega hiljem avastab Sharon, et on rase. Olukorra lahendamiseks kolib Rob Londonisse ja palub Sharonit naiseks. Peatselt hakkavad aga kultuurierinevused põrkuma ja hormoonid möllama, sest Rob ja Sharon ei tunne teineteist tegelikult üldse. 

Gilmore Girls ehk "Gilmore'i tüdrukud" on juba klassikavaramusse kuuluv südantsoojendav ja humoorikas draamasari üksikema Lorelai Gilmore'i ja tema tütre Rory elust USA Connecticuti osariigis asuvas väikelinnas Stars Hollow'is. Kaks aastat tagasi tuli aga välja sarja järg, miniseriaal Gilmore Girls: A Year in the Life, mis näitab Lorelai ja Rory elu kümme aastat hiljem. Seegi sari on saadaval Eesti Netflixis. 

Smilf on USA komöödia üksikemast Bridgettest, kes üritab üheaegselt hästi toime tulla oma pisikese poja kasvatamise, töö ja soiku jäänud seksuaaleluga. Sari on aus ja otsekohene.

Ning kui uuemad sarjad juba vaadatud, siis on aeg uuesti ette võtta klassika –  Bravermanide suure pere mured ja rõõmud sarjas Parenthood pakuvad ka 2019. aastal suurepärast meelelahutust ja väärtuslikke õppetunde. 

 

Mis on Sinu lemmiksari lapsevanemaks olemisest?