Toimetaja blogi: Uus algus... jälle!

Toimetaja blogi: Uus algus... jälle!

04. Oct 2019, 16:39 Mirjam Mirjam

(Foto: Evelin Virnas)

Ehkki sestsaati on merre voolanud palju-palju vett - meie perre on juurde sündinud kaks last, olen asutanud oma ettevõtte ning sellele kauplusegi avanud - mäletan päevselgelt ärevust, mida esimest korda Emmede Klubis artiklit avaldades tundsin. See oli 2014. aastal, minu teine tütar oli kohe-kohe sündimas ja olin otsustanud pakutud töökoha ebakindluste kiuste vastu võtta. Kas ma üleüldse oskan toimetajatööd teha? Teadusartikleid refereerida, emadele põnevat sisu luua... mis siis, kui ma teen valesti? Sarnast ärevust (milleks toona loomulikult mitte mingisugust põhjust ju tegelikult polnudki) tunnen praegugi, kuid hirm tundmatu ees on asendunud ootusärevuse ja elevusega eesootava suhtes. 

Emmede Klubi on mulle viimase viie aastaga armsaks ja omaks saanud. Emadele harivat ja huvitavat sisu vahendades, meie töösse parimaid spetsialiste kaasates, õpetlikke videoseriaale Emmede Klubi lugejateni tuues ning toredaid projekte korraldades olen kasvanud nii inimese kui ka emana. Siinne missioon, mille meie väike toimetus oma südameasjaks võtnud on, on ka minule emana toeks ja abiks olnud, mulle palju uusi teadmisi andnud, mu silmaringi avardanud ja teadmistepagasit kasvatanud. Olen tänu Emmede Klubile teadlikum lapsevanem ning selle kõige eest tohutult tänulik.

Olen seega ülepeakaela elevil, et selle mulle tuttava ja armsa juurde töö tagasi pöörduda saan, et siinset keskkonda veelgi kasvatada ja arendada. Emana tunnen tohutut tuge teiste lapsevanemate kogemustest ja nõuannetest ning usun, et nii on see igaühe jaoks meist. Lapsevanematena kogeme päevast päeva kõikvõimalikke tundeid inimemotsioonide skaalal ja neidsamu rõõme ning ka muresid saamegi siin teineteisega jagada. Koos on ju kergem!

Nagu alati, oled oodatud oma elu lugusid, kogemusi, rõõme ja muresid meiega jagama, et saaksime neid Emmede Klubi lugejateni tuua. Vajadusel tagame Sulle täieliku anonüümsuse,  et saaksid oma kogemusi teiste inspireerimiseks, aitamiseks ja teavitamiseks jagada ilma, et Sinu isiku avalikustame. Iga emakssaamise ja -kasvamise lugu on harukordne ja põnev - sellest annab tunnistust ka näiteks meie sünnilugude sarja (LOE SIIT!) populaarsus. Kui Sinul endal sulg ei jookse, võid oma mõtetega pöörduda meie sisutoimetaja Madikeni poole, kes Sinu mälestused ilusti kirjasõnas tallele paneb: madiken.kytt@emmedeklubi.ee.

Olen elevil ja inspireeritud ning loodan, et ka teie koos minuga. On tore olla tagasi!
 

ferum ferum 23. Dec 2023, 00:28

Tervitused. Lubage mul jagada teiega oma lugu. Olen alati olnud jalgpallifänn. Ühel päeval otsustasin rakendada oma kirge ja teadmisi mängust spordiennustuse maailmas. Hoides silma peal statistikal, meeskonnavormil ja kõigel jalgpalliga seonduval, hakkasin kihlveokontoris ettevaatlikke panuseid tegema, mille leidsin siit https://vivatbet.ee/et . Alguses tundus see eksperimendina, kuid ajapikku muutusid minu analüüsioskused ja süvitsiminek. jalgpalli mõistmine muutis selle lisatulu allikaks. Rõõm mitte ainult võitudest, vaid ka teadlike otsuste tegemise protsessist sai minu elu osaks. Nüüd jätkan enesekindluse ja rõõmuga oma jalgpalliennustusstrateegia edukat arendamist. Iga panus ei ole mitte ainult võimalus võita, vaid ka võimalus parandada oma analüüsioskusi. Ja lisatulu, mida minu panused toovad, oli lihtsalt meeldiv boonus, mille eest olen väga tänulik.