Saame tuttavaks: Kaksikute ema Raquel alustab taas meie blogijana!

Saame tuttavaks: Kaksikute ema Raquel alustab taas meie blogijana!

16. Dec 2019, 22:30 Emmede Klubi Emmede Klubi

Mõned aastad tagasi saime Emmede Klubi vahendusel kaasa elada Tallinna tüdruku Raqueli kaksikrasedusele ning vahvale, aga muidugi ka keerukale elule kaksikutest beebide Marteni ja Rosannaga. 

"Ühel hetkel muutus elu väga kiireks ja hullumeelseks - lapsed hakkasid minema osakoormusega lasteaeda, mina tööle tagasi ning lisaks ootasid meid ees mitmed-mitmed uuendused ja üllatused, millest ma teile järjepanu pajatama hakkan," selgitab Raquel, miks blogimine toona katki jäi.

Nüüd on Raquel (23) koos Rosanna ja Marteniga (mõlemad 3) aga taas meiega. "Kuna Emmede Klubi andis mulle nii palju toredaid kogemusi, uusi sõpru ja tuttavaid, siis alustan ma seda teekonda suure rõõmuga uuesti! Ma suhtlen tänase päevani interneti vahendusel mitme inimesega, kes sattusid mõnda postitust lugema ning kirjutasid mulle, ja mul on selle üle ilmatuma hea meel. Väga tore on omada positiivseid internetisõpru, kellega kogemusi jagada, ja seda Emmede Klubi minu meelest täpselt ongi - üks rõõmus ja positiivne emade kommuun."

Kui esimesel korral kirjutas Raquel pigem raseduse arengust ja laste kasvatamisest, siis nüüd plaanib ta jagada rohkem ka iseenda arengut ema ja naisena. See on ühe noore naise kogemus, kuidas tulla toime erinevate eluetappide, katsumuste ja rõõmudega, jagada end töö, kodu ja kooli vahel, olles samal ajal vastutav ka kahe väikese inimese eest.

"Seega, sõbrad! Peagi saate kuulda lähemalt sellest, kuidas ma tööle tagasi asusin, kuidas me soetasime linnast välja maja, korraldasime oma unistuste pulmad, milline oli minu teekond maovähendusoperatsiooniga ja kuidas see minu enesetunnet vaimselt muutis, ning palju muud," sõnab Raquel. 

Raqueli blogi, nii vanad kui ka uued sissekanded, leiad SIIT

 

Tere tulemast tagasi, armas Raquel!