Saame tuttavaks: Emmede Klubi uus blogija Gerri on suurpereema ja kirglik hobikokk

Saame tuttavaks: Emmede Klubi uus blogija Gerri on suurpereema ja kirglik hobikokk

10. May 2018, 22:14 Emmede Klubi Emmede Klubi

Homsest liitub meie blogijaskonnaga veel üks tubli suurpere ema - kirglik hobikokk Gerri, kelle vahendusel jõuavad Emmede Klubisse imemaitsvad ja kohalikust toorainest kokkama motiveerivad retseptid, aga ka palju muud põnevat.

Oma neljast lapsest kaks on Gerri (41) juba edukalt suureks kasvatanud. 21-aastane Georg rändab praegu mööda maailma, 19-aastane Aleksander lõpetab gümnaasiumit. „Mõlemad on aktiivsed ja ägedad noored inimesed - ainult rõõm vaadata!" kiidab ema. 11-aastane Säde õpib Waldorfkoolis, kaheaastane Ralf on emmega kodune ja kohe-kohe peaks perre sündima veel üks pisike rõõmutooja.

Laste kasvatamisega seob Gerrit ka karjäär – ta on hariduselt alushariduse pedagoog, ametilt lasteaiaõpetaja. Gerri kaasa Rene (44) töötab ehitusvaldkonnas Soomes, kuid kodulinnaks on perele Rakvere.

„Enda kõige olulisemaks andeks pean huumorisoont ja oskust ise enda üle naerda! Kui need on olemas, siis ei murra mind miski," alustab Gerri enda tutvustamist hoogsalt.

„Suurimaks kireks ja hobiks on aga kokkamine! Pean toiduvalmistamise juures kõige olulisemaks värsket, kvaliteetset ja hooajalist toorainet, mis oleks nii palju kui võimalik kasvatatud siinsamas Eestimaa mullas. Hobikorras olen tegelenud jõudumööda ka aiandusega, kasvatanud erinevaid ja põnevaid juurikaid-muurikaid, näiteks fenkolit ja maapirni, erinevaid maitsetaimi, salateid, mitmevärvilisi aedube, lehtpeeti jne. Armastusest hea ja lihtsa toidu vastu sündis minu Instagrami toidublogi ja pop up kohvik Vürts,“ räägib ta.

„Kuna tänapäeval on kõik noored ja ka vanad kolinud internetti, siis selline vahva ettevõtmine nagu Emmede Klubi on igati omal kohal, et jagada meie emade-isade kogemusi, teadmisi ja nõuandeid. Mulle isiklikult on väga huvi pakkunud beebi- ja videoblogid,“ põhjendab Gerri otsust Emmede Klubis blogida.

"Kirjutan oma blogis seiklemisest toidumaailmas koos lastega - turul, poes, matkal, piknikul ja kuidas lapsi toiduvalmistamise protsessi kaasata. Avastame uusi maitseid, samas jagan põnevaid mõtteid, ideid, retsepte ning soovitusi ja kõike seda läbi väikese huumoriprisma! Tegelikult ju ongi kõige olulisem koostegemise rõõm ja protsess ise," jutustab Gerri, kelle esimese sissekande leiad Emmede Klubist juba homme!

 

Tere tulemast Emmede Klubisse, armas Gerri! 

Kõiki Gerri blogisissekandeid saad edaspidi lugeda sildi "Gerri blogi" alt.