Saame tuttavaks: Blogija Karoliina näitab rasedamoodi

Saame tuttavaks: Blogija Karoliina näitab rasedamoodi

28. Jun 2016, 08:30 Emmede Klubi Emmede Klubi

(Fotod: Evelin Virnas, Efka Photo)

Üsna pea saab Emmede Klubi lehel hakata jälgima kolme uut rasedusblogi. Hariduselt rätsep ja stilist Karoliina (23) plaanib lisaks oma lapseootusele kajastada ka pilte ja nõuandeid sellest, kuidas kõhukest varjamise asemel hoopis moekate riietega rõhutada. Kuid saame esmalt tuttavaks!

Karoliina ja tema elukaaslase Gaudo (25) kohtumislugu on pisut ebatavaline. Nimelt saavad noored öelda, et nende suhtele panid alguse Karoliina ema ja Gaudo isa! Ei-ei, siiski mitte perekondade vahelise kokkuleppe korras, nagu endistel aegadel kombeks oli. Hoopis vanemad ise leidsid keskeas üksteist.

"Ma teadsin, et ema elukaaslasel on lapsi, aga pikemalt tähelepanu sellele ei pööranud," meenutab Karoliina. 2015. aasta sügisel sattusid noored aga Facebooki vahendusel suhtlema, ja juba varsti sõitiski Karoliina kodust Tallinnast Raplasse. Gaudo tuli naisele raudteejaama vastu tsikliga. Piisas sellest, kui mees kiivri esiosa üles tõstis - Karoliina oli võlutud.

"Karoliina on üks uskumatult särav ja armastav elukaaslane, mis poistele eriti silma hakkab... Jah! Ta on väga seksikas ja stiilne naine, aga samas ka isepäine ja kannatamatu tulevane noor ema," kirjeldab oma kaasat Gaudo.

20160627141215-39289.jpg 

"Gaudo on väga rahuliku loomuga, aga suurima südamega mees keda ma kohanud olen. Mulle meeldib, et ta on ühtpidi nii vaoshoitud, aga kui ta oma emotsioone välja näitab ja tunnetest räägib, on see lõputult siiras. Ma isegi ei kahtle, et Gaudost saab sama hooliv ja armastav isa, nagu ta on ka mehena," vastab Karoliina. Naine ei saa märkimata jätta, et ka teda on algusest peale tõmmanud Gaudo atraktiivne välimus - pruunid silmad, tumedad juuksed, tõmmu keha ja habe...

Novembrikuuks tegid noored otsuse koos olla ja veebruariks rasestumisvastased vahendid sahtlisse heita.

"Muidugi oli see meie jaoks väga kiire asjade areng, kuid võtsime olukorra kokku ühe lausega: kes ei riski, see šampust ei joo," märgib Karoliina.

Komistuskivideks kilod ja kuiv nahk

Praegu elavad Karoliina ja Gaudo Harkus. Karoliina töötab kindlustuskonsultandina ja Gaudo on rekkajuht - õnneks Eestis, et igal õhtul koju jõuda. Peres kasvab seitsmekuune Jack Russelli terjer nimega Merlot (loe: Merloo), keda paar nimetab n-ö proovikiviks laste kasvatamisel.

Kui paar veebruaris triipe püüdma hakkas, jättis Karoliina kohe maha suitsetamise. Juba märtsi alguseks oli naine seetõttu juurde võtnud kümme kilo, mis tekitas alles hiljuti suure kaalulangusega enesekindlust juurde võitnud naisele palju meelehärmi - endised riided ei mahtunud enam selga, ja ta ei olnud veel isegi rase.

Aprilli keskel sai pisike perekond rõõmu-uudise: kaks selget ja tumedat triipu. Tänaseks on Karoliina 17. nädalat rase.

20160627141550-95149.jpg 

"Ma olen alati arvanud, et rase olla oleks nii lihtne - kõik sobib ju selga, ei pea muretsema ühegi voldikese pärast," räägib Karoliina. Tegelikkus osutus aga teistsuguseks: riideid südamest armastavale inimesele on raske vaadata oma kappi, kus haigutab iga päev üha suurem tühjus sobivatest esemetest. Rasedana maitsekalt ja silmatorkavalt riides käia on paras peamurdmine.

Kummatigi mängivad hea välimuse juures suurt rolli ka kaunis nahk, küüned ja juuksed, leiab Karoliina. Rasedus ja muutunud hormonaalne tasakaal on aga selleski valdkonnas Karoliinale kaasa toonud katsumusi - nahk on kuiv ja punniline, hapraks jäänud küüned ei võta enam geellakki omaks, juukseid kukub tavapärasest enam välja.

Karoliinal on aga kindel eesmärk ikkagi üks ilmatuma kaunis ja stiilne rase naine olla, ja oma teekonda ka Emmede Klubi lugejatega jagada.

"Mulle väga meeldib näha pilke oma kõhul - juba praegu. Saan palju inspiratsiooni oma lemmikutelt moeblogijatelt ja Instagramist. Minu pisike unistus on tulevikus ka ise tõeliselt hea moeblogija olla," räägib ta.

20160627193701-39026.jpg

Miks blogimine, miks just Emmede Klubi, küsin Karoliinalt. "Laste planeerimine, esimene rasedus ja uus beebi toovad kaasa palju küsimusi. On hea, kui Eestis on üks tõeliselt usaldusväärne koht, kust raseduse ja lapse kasvatamise kohta infot saada," vastab meie uus blogija.

20160627184913-53567.jpg

 

Kõiki Karoliina blogisissekandeid Emmede Klubis saad lugeda SIIN!