Raqueli elu kaksikutega: Kuhu minna aastase lapsega

Raqueli elu kaksikutega: Kuhu minna aastase lapsega

23. Oct 2017, 09:29 Raquel Raquel

Kui lapsed olid täitsa beebid sai nendega teha praktiliselt kõiki tegevusi - peaasi, et vankriga liikuma mahuks ja müra poleks liiga suur. Kuskil aastale liginedes tekkis probleem kuna lapsed ei tahtnud vankris püsida, kõndida veel ei osanud ja süles olid nagu vinderdavad ussikesed. Mida siis selliste hulludega teha? Need on meie viimase aja lemmikud kohad, kus lastega koos olemine on nauditav ja tore.

Loomaaed

See on selline ohtlik variant. Lastel on küll vankris huvitav, aga sellegi poolest võivad nad äärmiselt häälekalt protestima hakata. Ilm peab olema ilus, loomad väljas ja kaasas palju-palju snäkke. Eriti mõnus on selline käik hoopis laste uneajale ajastada, et endal oleks huvitav ringi vaadata.

20171023094737-53583.jpg

Lotte Kohvik

Ma olen igalt poolt lugenud kui imeline on Lotte kohvik, aga ise selles natukene kahelnud. Ehk asi oli selles, et meie lapsed ei olnud varem erilised ringi trippijad ja mängijad. Ühel päeval oli meil tohutu nälg, aga teame mismoodi lastega söömas käimine on - kisa saatel. Käisin välja idee minna maja kõrval asuvasse poppi kohvikusse. Ja ma olen selle otsusega nii rahul! Toitu oodates mängisime lastega, seejärel andsime neile mõnusat pikka poissi ja kartuliputru ning juba kibelesid nad jälle mängima. Pidime küll vahetustega sööma, sest nad ei osanud ise väga ilusasti liumäest alla tulla, mis tähendas, et kumbki meist pidi neid jälgima. Aga siiski oli kogemus nii mõnus ja positiivne! Kui hakkasime ära minema tuli ka Lotte lastega mängima. See oli nii kift! Suurtemate laste emotsioonid olid päris hindamatud.

Motovõistlused

Meie lapsed said motovõistlustest, eelkõige veemotost, osa juba kõhus olles. Kui nad poole aastaselt esimestel võistlustel kaasas käisid, siis magasid nad üürgava paadi kõrval mõnusalt lõunaund. Oleme nendega käinud koos ka krossi sõitmas. Muidugi suure müra puhul peab kasutama müra summutavaid kõrvaklappe (P.S! Lapsel, kel pole lõge kinni kasvanud, ei ole soovitatav neid kasutada, sest see teeb pigem kahju kui kasu.) Seekord käisime Maardus krossivõistluseid vaatamas ja oh sa püha, kui elevil nad sellest olid! Tšillisid meil kukil, süles, seisid vankris püsti ja sõid mõngleid. See on elu!

Veekeskused

Oleme nendega enne käinud Pelgulinnas pereujumises ja erinevates spa veekeskustes. Nad on olnud sel ajal veel üsna beebikesed ja päris kiiresti ära väsinud. Näiteks M jäi 3-kuuselt peale 20 minutit basseinis olemist lihtsalt rõnga peale magama.
Kuna nüüd on lapsed suuremad, siis sel korral ja jaksavad pikemalt ärkvel olla, siis sel korral valisime H2O veekeskuse, kus me ka raseduse lõpus käisime. Positiivseks üllatuseks oli sel korral õhk väga soe! Lapsed täiega nautisid seda ja sain isegi ühest torust alla lasta sel ajal, kui issi nendega voolubasseinis hulpis. Me ostsime suvel neile ka ujumisrõngad ja need on end 100% ära tasunud. Lustisime laste alal ja lasime koos liugu. Kui autosse jõudsime, siis R magas juba enne, kui parklast välja sõitsime.

20171023094520-17387.jpg

Mängutoad

Ma olen käinud vahest sõbrannade ja nende lastega mängutubades playdate'idel ja lihtsalt niisama, et lastel oleks mõnus ja tore päev. Siiani on minu vaieldamatuks lemmikuks Bibi Mängumaa. Käime vahest ka Mustika keskuses asuvas mängutoas, aga seal on üks ohtlik koht, kuskohast R peab pidevalt vajalikuks üles ronida. See tunnike mängimist väsitab lapsed nii ära, et pärast on garanteeritud üks vaikuses joodud kohv ja jalutuskäik!

20171023094920-22684.jpg
PS! Kui soovid mu tegemistel ka igapäevaselt silma peal hoida, siis
jälgi mind Instagramis SIIN!