Minu viis lemmikut beebitoodet

Minu viis lemmikut beebitoodet

15. Apr 2019, 11:55 SilleM SilleM

1. Beebimonitor: 

Olgugi, et elame kortermajas on see meie peres kindlalt TOP 1 abimees. Kui jätan beebi rõdule magama, siis ise elutoas olles ma ilma monitorita teda ei kuuleks. Ning kui jalutuskäigult koju jõudes beebi veel vankris magab, siis saab ta südamerahuga maja ette jätta. Samuti kasutame maal vanemate juures olles. Tänu sellele ei pea kunagi olema pinges, et kas ikka kuulen kui beebi nutab? Kasutusel on Britton BC-50 ja kiidan seda mudelit taevani!

 

2. Turvahälli soojakott:

Lisaks sellele, et niiviisi on beebit talvel palju ohutum autos sõidutada, on ka välja minek lihtsam ja kiirem - põnnile mäts pähe, toariietega turvahälli ning soojakotil lukk kinni. Kuna meie beebi on paras higistaja, siis autos paksude riietega sõita ei saa (ja ka ei tohi!). Voksi Move soojakott päästis meie autosõidud.

 

3. Ühekordsed veekindlad aluslinad:

Alati meiega beebitarvete kotis kaasas. Kui peaks tekkima vajadus mähkmeid vahetada, siis lina abil saame olla kindlad, et mähkmevahetuse ajal kogemata midagi ära ei määri. Tänu linadele oleme saanud vahetada mähet autos, külas diivanil jne. Ma pole küll bakterifoobist emme, kuid ka kaubanduskeskuse tualetis olevale mähkimislauale panen beebi parema meelega kui olen oma lina alla pannud. Kui põnn veel pisem oli, siis sai kasutatud ka piimaplekkide ennetamisel.

 

4. Niisked beebilapid:

Püüame küll võimalusel beebi peput veega pesta, kuid liikvel olles pole alati pesemisvõimalust. Neil puhkudel päästavad beebilapid hädast välja. Ja kui palju erinevaid kasutusvõimalusi! Puhasta käsi, nägu, laialiläinud püreed... nimekiri on lõputu.

 

5. Mesofti marlilapikesed:

Sünnitusmajas õpetati lapse nägu puhastama vatitupsukestega, kuid meile need ei sobinud. Vatitups kippus endast maha jätma kiude. Võtsime kasutusele pisikesed (5x5cm) marlilapikesed ning nendega on kohe mugavam puhastada, kuna nad ei pudene. Saadaval üldiselt igast apteegist.