Minu 5 lemmikut beebitoodet

Minu 5 lemmikut beebitoodet

26. Mar 2019, 23:27 Mariza Verismaa Mariza Verismaa

Olen kolme lapse ema ja läbi aegade on minu 5 lemmikut beebitoodet järgnevad:

1. Lamamistool.

Praeguse pisipojaga on mul suureks abimeheks chicco lamamistool, mis on kasutatav alates sünnist ning mugav sangadest kuhu iganes tõsta. Enamuse ajast on beebi minuga selle tooliga köögi laual, kui ma süüa teen või elutoas, kui tarvis pesud kuivama/kokku panna. On olemas kiikumisfunktsioon, kui ka kummi tallaga jalad tooli paigale fikseerimiseks. https://www.chicco.ee/chicco-hoopla-lamamistool-legend.html 

2. Turvahälli alus autos:

9 ja pool aastat tagasi oli autoga sõitmist vähe ning igakord vedasin ma turvavöö üle hälli. Kahe viimase lapsega aga olen nii mugav olnud ja autoga rohkem liigelnud, et ei kujutaks elu ilma "easyfix" aluseta ette. Klõps-klõps ja häll on paigas. Mitte mingit tüütut turvavöö vedamist.

3. Roan Marita Prestige:

Kärusõltlane ma pole ja miljonit vankrit omanud ka mitte aga Roan on käru, mille soetaksin igal ajal ja iga lapsega. Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas.  

4. Rihomer:

Parasjagu ongi mu pea 2.kuuseks saav beebi ning ka 3.aastane poja köhas ja nohus. Eelnevalt loputan nina Humeriga ja seejärel tõmban rihomeriga nina tatist puhtaks.

5. Omron inhalaator:

See ei ole ainult beebitoode vaid kasutuses kogu perel. Kõiki lapsi saab inhalaatoriga haiguste ajal aurutatud ning pisikutest kiiremini võitu. Hetkel ootame ka maski saabumist mis sobiks imikutele. Nii kaua aurutan väikemeest väikse vahemaaga. https://www.klick.ee/omron-ne-c28p-inhalaator