Miiu pere blogi: Saame lõpuks ometi tuttavaks!

Miiu pere blogi: Saame lõpuks ometi tuttavaks!

03. Feb 2015, 12:33 Mirjam Mirjam

Tere, armsad emmed!

Kuigi olen olnud osa Emmede Klubi vahvast perekonnast (lehetoimetajana) juba kuid, kõiki teie kommentaare lugenud, teie toredaid pilte vaadanud ja teie perede lugudele kaasa elanud, lugematul hulgal artikleid kirjutanud ja teie küsimustele vastanud, ei ole ma iseenda tutvustamiseni mingil kummalisel põhjusel veel jõudnud. Tunnen, justkui teaksin aktiivsemaid teist hästi, kuid ise pole nina veel "kapist" kordagi välja pistnud. Seega on tagumine aeg saada tuttavaks - minu nimi on Mirjam, kutsuda võite mind Miiuks. :)

Praegu on ühe tutvustuse kirjutamiseks igati sobilik aeg, sest minu elu on viimaste päevadega saanud täiesti uue alguse. Reede hommikul kell 08:43 sündis meie perre teine tütar ja nüüd on meid selles kolmetoalises majapidamises siin Nõmme mändide all koguni kuus - mina, minu armas elukaaslane, meie imelised tütred (vanem, kolmeaastane ning värskem, viiepäevane), meie pisut napakas ja ülevoolavalt armastav väike koer ja üks tilluke valge rott. :)

Kui ma parajasti ei kaisuta oma (lubage mulle mu emalik uhkus ja ülistused) ebamaiselt ilusate ja tublide tütardega ega kirjuta teile siia lugemiseks huvitavaid artikleid, meeldib mulle näiteks hirmsasti süüa teha. Võib-olla olete märganud, et olen teilegi siia mõningaid oma retsepte ja toidupilte üles laadinud - loodan, et neist on teile rõõmu ja kasu olnud. Kui soovite, jätkan nende postitamist ka edaspidi! 

Lisaks sellele armastan ma meisterdamist, fotograafiat, ilusaid asju (ma olen ju kõigest naine, eksole), pesapunumist (sisekujundust) ja harrastan hobikorras ka graafilist disaini. Kõigest ülalmainitust pean vanema tütre sünnist saati ka blogi, mille nimi on Our Cuckoo's Nest (meie käopesa). 

Mis blogimist puudutab, loodan tulevikus (olles nüüd oma nina välja pistnud ja ennast viisakalt tutvustanud) siiagi mõningaid oma mõtteid kirja panna. Näiteks kibelen ma kangesti teile näitama, kui toreda kingituse Emmede Klubi juhtkond meie perele tütrekese sünni puhul saatis. Me ei rõhuta ilmaasjata, et Emmede Klubi on armas ja kokkuhoidev pere ja kommuun - minu meelest on meil siin uskumatult soe ja hubane. Loodan, et ka teie tunnete nõnda. :)

Kui teil on mulle küsimusi, küsige julgelt. Seniks soovin teile kõigile ohtralt päikest neisse viimastesse allesjäänud talvepäevadesse!

Miiu