Miiu pereblogi: Reklaami suhtes skeptiline mähkmetarbija

Miiu pereblogi: Reklaami suhtes skeptiline mähkmetarbija

27. Mar 2015, 12:30 Mirjam Mirjam

Ilmselt ei ole kellelegi teist märkamatuks jäänud, et Emmede Klubi ja Huggies on suured-suured sõbrad. Kuigi ma selle kõige keskel töötan, ise mõlemale lapsele meeleldi Huggiese tooteid poest koju toonud ja neid konkureerivate firmade omadele tihtipeale eelistanud olen, ei ole ma siiani nõus olnud tunnistama, et ma Huggiese usku oleksin. 

Ma ei tea, kuidas teiega on, aga reklaam teeb mind skeptiliseks. See on nagu mingisugune jonn, trots ja võitlus püüete vastu mulle midagi müüa. Samasuguse kirgliku jonniga suhtun ma ka müügiagentidesse, kes erinevates kaubanduskeskustes kliente jahivad- isegi juhul, kui neil mulle midagi päriselt vajalikku müüa on. Kentsakas.

Lubage, ma jõuan nüüd oma jutu tuumani: käes oli järjekordne öine mähkmevahetus ja eelmine, avatud mähkmepakk oli tühjaks saanud. Avasin unise peaga esimest korda nende siin viimasel ajal aktiivselt reklaamitud Huggiese Elite Soft ("Mis mõttes eliitpehme? Naeruväärne!" olen ma endamisi mõelnud) vastsündinumähkmete paki ja mähet esimest korda kätte võttes olin absoluutses hämmingus. Need olidki päriselt täiesti ebamaiselt pehmed. Muudkui katsusin ja mudisin neid ja ei suutnud ära imestada - eelmised mähkmed tundusid nende kõrval nagu liivapaber.

Kui sõbranna mulle paar päeva hiljem külla tuli, rääkisin tallegi oma avastusest. Ma olen päris kindel, et ta (reklaami suhtes jonnakas eestlane nagu me kõik) pööritas esialgu minu vaimustuse peale silmi, aga kui ma korraks teise tuppa läksin ja tema elutuppa mu beebi mähet vahetama jäi, kuulsin elutoast üllatunud hüüet: "ISSAND, kui pehme!"

Mis ma oskan teile öelda - see skeptik siin peab häbiga tunnistama, et mõnikord on isegi reklaamil õigus... 

27. Mar 2015, 17:03

Olen samuti Huggisega ülimalt rahul. Ükskord pidin siiski pettuma. Need olid Huggies nr.4 mähkmed kui ma ei eksi. Tulid uue disainiga ja saime proovida. Paki kui lahti tegin , lõi vastu kohe hull keemiahais ja mähkmed olid vastikult libedad- mitte pehmed. Siis küll pettusin. Lisaks tekitasid lapsel allergia.

Küll aga olen teiste huggies mähkudega rahul, need mis siis valgetes pakendites.