Miiu pere blogi: Kingitus kõige pisemale

Miiu pere blogi: Kingitus kõige pisemale

05. Feb 2015, 22:14 Mirjam Mirjam

Nagu ma oma eelmises blogipostituses mainisin, saadeti meile pisitütre sünni puhul tore üllatuskingitus. Kiirustasin mina koputuse peale ehmunult (ja muidugi laps rinnal) uksele, kus vaatas mulle vastu pisut hirmunud ilme ja vuntsidega kullerihärra - temagi oli ehmunud, sest meie koerake oli tema tervitamiseks otsustanud kuuldavale tuua läbilõikava põrgulärmi. Ilmselt ei parandanud asjaolu ka tõik, et ma üleni pleedi alla varjunud olin ja härra käest pakki vastu võtta ei saanud, sest hoidsin ju kätel beebit. "Mul on siin all... inimene..." pobisesin vabandavalt, kirjutasin kibekähku kullerionu imevidina puuteekraanile oma autogrammi ja palusin tal paki tuppa tõsta. 

Toimunud üleandmistseremoonia oli tõeliselt kurnavaks ja ärritavaks osutunud - mis kast see selline üldse oli? Nähes pakil saatja andmeid hajus igasugune pahurus ja hormonaalne vastsünnitanud naine minus puhkes heldimusest nutma. Minu maailma armsaim tööandja (Emmede Klubi) oli mulle lapse sünni puhul hiigelpaki saatnud. :')

20150205221524-31572.jpg

Paki sisu oli rikkalik ja, minu suureks rõõmuks, täpselt meile sobiv. Juba esimese lapsega kasutasime Huggiese mähkmeid ja niiskeid salvrätte - just selle firma tooteid pakuti meile beebi esimestel päevadel Fertilitases ja nende juurde jäime me terveks beebiajaks. Mind häirib kohutavalt, et teatud brändide mähkmetel ning niisketel salvrättidel on tugevalt keemiline lõhn - mõte oma beebi õrna tagumiku nendesse mähkimisest tundub mulle tõtt öelda õõvastav. Huggiese mähkmed on igatahes lõhnatud ja nahaärritust ega lekkeprobleeme meil nendega ka kunagi esinenud ei ole - ega ma ausalt öeldes mähkmetelt enamat oodata oskagi...

Bübcheni toodetega mul varasemat kokkupuudet ei ole, aga neutraalne beebidele mõeldud pesugeel on meile igatahes vajalik - see oli meil veel ostmata. Kuivust ega lööbeid tital veel pole, nii et kreemitamisega pole õnneks veel tarvis tegeleda. Kui vajadus tekib, olen vähemalt korralikult varustatud!

20150205221536-81887.jpg

Lisaks oli pakis veel hunnik tootetestreid (neid Maria Comfort rinnapadjakesi olin ma endale juba jõudnud suure karbitäie osta ja ausalt öeldes kulub neid ka ohtralt - minu meelest on sellised ühekordsed rinnapadjad täiesti geniaalne leiutis!), kaks body, üks imeilusa kujundusega roosa NUK'i lutipudel (tita on meil küll 100% rinnalaps, aga pudel on nii kaunis, et hakkan võib-olla ise sellest näiteks hommikukohvi jooma) ja kaks mänguasja. Mulle eriti meeldib see beebile käepärane tiigrike, mis kõriseb ja mille tagaküljel on peegel. Ei jõua ära oodata, et meie väike Virsik seda uudistama õpiks!

Auhinnamänge toimub meil siin Emmede Klubis palju ja auhinnad on vahvad. Kuna ma ise olen meeskonna liige, ei ole ma võistlustest iialgi osa võtnud - ei tundu justkui aus. Nüüd sain mina ka teada, mis tunne on Emmede Klubilt toredat kraami saada. :) Kas ja mida teie auhinnamängudega võitnud olete? Millised on kõige paremad auhinnad, mille Emmede Klubi välja pannud ja välja jaganud on?


Miiu 

Mirjam Mirjam 25. Feb 2015, 21:18 pupsikukene

Palju õnne sulle beebiootuse puhul ja tere tulemast kampa! 😀

06. Feb 2015, 11:40 Miiu Emmedeklubi.ee

Meil sellised : http://beebicenter.ee/et/puidust-arendavad-manguasjad/7189🤓boikido-manguasi-minu-esimene-kitarr-roosa.html (sinine) ja http://beebicenter.ee/et/puidust-arendavad-manguasjad/71899-boikido-floot-18m.html 😀

Minu arust on üsnagi reaalsed. Võib-olla flööt mitte väga ,aga kitarr küll. Kitarril saab ise nende keelte tugevust reguleerida.

Mirjam Mirjam 06. Feb 2015, 10:46 MerleTorim

Meie "pillipargist" on veel kitarr ja flööt puudu. Kas need mängivad pärisakorde ja -helistikke? Mõtlen, et peaks oma vanemale põnnile ka need ostma 😀

06. Feb 2015, 00:20

Meie oleme väga palju erinevaid asju võitnud. Oleme siin klubis pikalt olnud. Enamasti oleme saanud hooldusvahendeid ja mähkmeid, mis alati kuluvad ära. Aga üks poja lemmik auhindasid on kindlasti puidust kitarr ja flööt. Antud asjadega mängib igapäevaselt ikka mitmeid ja mitmeid kordi. Talle tohutult meeldivad need pillid. Ise teeb muusikat ja laulab või tantsib siis lisaks kaasa 😀