Emmede Klubi uus peatoimetaja on Mirjam Hunt

Emmede Klubi uus peatoimetaja on Mirjam Hunt

01. Oct 2019, 15:43 Emmede Klubi Emmede Klubi

Tänasest muutus Emmede Klubi toimetuse koosseis. 2,5 aastat reklaami- ja turundusjuhina tegutsenud Britt Ernewein lahkub lapsepuhkusele. Toimetusega liitub taas meie pikaaegne toimetaja Mirjam Hunt. 

Mirjam (28, pildil koos perega) on kolme lapse ema, tuntud pereblogija ja instagrammija ning sisustustooteid loova ja müüva ettevõtte Kukupesa omanik. Emmede Klubis on Mirjam töötanud aastal 2014 sisutoimetajana ning aastail 2015–2017 peatoimetajana.

„Emmede Klubi on olnud suur osa minu elust. Emadele teaduspõhise info ning erinevate perede elukogemuste ja -lugude vahendamine on mulle tohutult südamelähedane. Olen väga õnnelik, et minu beebist, kellele pühendumise nimel Emmede Klubi tööst kaks ja poolt aastat tagasi kõrvale jäin, on tänaseks saanud nii tubli ja asjalik väike noormees, et et saan toreda töö juurde tagasi pöörduda. Ootan suure põnevusega Emmede Klubi veebikeskkonna arendamist ja lugejate kaasamist huvitavatesse ja päevakajalistesse teemadesse, et saaksime kõik teineteisele lapsevanemaks olemise teel toeks ja abiks olla,“ sõnab Mirjam. 

Alates tänasest vastutab Mirjam peatoimetajana Emmede Klubis ilmuva reklaami, sisuturunduse, auhinnamängude, blogide ja teiste koostööprojektide ning Emmede Klubi turundamise ja sotsiaalmeedia eest. Tema poole võib pöörduda kõigi koostööpakkumiste asjus: mirjam.hunt@emmedeklubi.ee.

Emmede Klubi sisutoimetajana jätkab Madiken Kütt ning kõigi meie lehel ilmuvate artiklite asjus võib ikka pöörduda madiken.kytt@emmedeklubi.ee.

Emmede Klubi kuulub Läti ettevõtele SIA Lietišķās Kreativitātes Grupa, portaali ja ettevõtte tegevusest saab lähemalt lugeda SIIT

 

Aitäh Sulle, armas Britt, et olid meiega. Head teed! Tere tulemast tagasi Emmede Klubisse, Mirjam!