Vaata armsaid pilte tuntud Eesti naistest imetamas!

Vaata armsaid pilte tuntud Eesti naistest imetamas!

05. Aug 2019, 15:05 Emmede Klubi Emmede Klubi

Käimas on rahvusvaheline rinnaga toitmise nädal. Selle raames valmistas Pelgulinna sünnitusmaja imekauni pildiseeria tuntud eesti naistest oma lapsi rinnaga toitmas.

Fotodel imetavad oma lapsi Eeva Talsi, Evelin Samuel-Randvere ja Laura Kõrvits. Fotode autor on Stina Kase:

PS! Rinnaga toitmise nädala raames toimuvad Pelgulinna sünnitusmaja perekeskuses ka tasuta loengud imetamise teemal eesti ja vene keeles. Otsi https://bronn.ee/ veebilehel Pelgulinna sünnitusmaja perekeskuse all oranžiga tähistatud loenguid!

Lääne-Tallinna Keskhaigla kirjutab oma koduleheküljel, et Pelgulinna sünnitusmaja imetamisnõustajad toetavad ja nõustavad peresid nende valikutes: imetada nii, nagu just nemad seda soovivad, just seal, kus nemad soovivad, nii kaua, kui nad soovivad. Sünnitusmajas on professionaalne meeskond, kellelt saab abi, toetust ja nõu, et iga pere saaks teha endale sobiva valiku, mis tagab perele rahulolu ja rõõmsa kooskasvamise.

 

Need Paju Villas ja mänguväljakul tehtud fotod näitavad hästi, et imetamine avalikus kohas ei tohiks olla tabu: selles pole mitte midagi häirivat või ebasündsat, kuid beebi jaoks on just imetamine nõudmisel (igal ajal, kui ta seda küsib) parim võimalik toitmisviis.