Telesaade ehitas enneaegsele Thor Dorianile kodu, kuhu jõuda

Telesaade ehitas enneaegsele Thor Dorianile kodu, kuhu jõuda

08. Nov 2017, 12:32 Emmede Klubi Emmede Klubi

Kuvatõmmis saatest.


Eilne Kanal 2 telesaade "Kodutunne" sõitis Kohilasse, et aidata viieliikmelisel perekonnal päris oma maja sügavalt enneaegsena sündinud Thor Doriani koju toomiseks valmis saada.

Pereema Merilin tõi oma kolmanda poja ilmale 24. rasedusnädalal - ellujäämise piirimail. Et sünnitus on raske, teame me kõik, aga ükski ema ei oska oodata, et tema lapse ilmaletuleku lugu algab küsimusega: kui ta sünnib surnuna, kas hakkame elustama? 

Thor Dorian sündis elusana. Poiss kaalus vaid 700 grammi. Keskmise lapse sünnikaalu, 3600 grammi saavutas Thor Dorian alles viiekuusena. Peatselt jõuab ta koju. Kuid kuhu?

Kaks aastat tagasi müüs perekond oma linnakorteri maha, asus ajutiselt elama väiksesse üürikorterisse ja ostis päris oma maja, mis plaaniti kahe suvega korda saada. Lammutades selgus kõige hullem - majas oli vamm. Kõik põrandad ja vaheseinad, aga ka üks välissein tuli maha lõhkuda.

Ootamatult suurenenud kulutusteks koguti raha, kuid see kulus ära pärast enneaegse lapse sündi haiglavahet sõitmisele.

"Kodutunde" episood on järelvaadatav SIIN.

mofir24023 mofir24023 03. Feb 2023, 17:25

Uzsākot mājas remontu, pievērs uzmanību Bazaars – pirmajam būvizstrādājumu interneta veikalam Latvijā. Tur jūsu rīcībā un gatavs nodrošināt vislabāko vairumtirdzniecības Siltumizolācijas Materiāli https://www.bazaars.lv/ atbilstoši jūsu vajadzībām. Ja esat darbuzņēmējs vai meklējat labu darījumu, Bazaars ir īstā vieta, kur iepirkties.