ATTIPAS jalatsid - väikestele ja suurematele lastele

ATTIPAS jalatsid - väikestele ja suurematele lastele

04. Feb 2015, 08:51 Emmede Klubi Emmede Klubi

Nende jalatsite idee tekkis 2004. aastal. Pärast 7 aastat turu-uuringuid ja koostööd ortopeedidega, loodi Attipas jalatsid. Esimesed Attipas jalatsid nägid ilmavalgust 2011. aastal ja on lühikese aja jooksul muutunud populaarseks üle kogu maailma. Tuhanded emad ja lapsed on Attipas jalatsitesse armunud tänu nende funktsionaalsusele ja originaalsele välimusele.

Attipas jalatsid arvestavad lapse loomulikku jalaasendit ja jalgade kumerusi. Attipas jalatsitega on lapsel tunne, justkui oleks ta paljajalu. Attipas - pehmed ja paindlikud jalatsid. Kuna beebid teevad igapäevaselt rohkem kui 2500 sammu, peavad jalatsid olema piisavalt kerged, et lapse maailmaga tutvumist mitte piirata.

20150205111147-39301.jpg

Individuaalsus igal sammul

9-12 kuu vanuses õpib imik seisma ja proovib teha esimesi samme. Ema teab, et alati ei ole võimalik hoida beebit paljajalu. Samal ajal, Leedu juhtivad ortopeedid rõhutavad, et lastele mõeldud ortopeedilised jalatsid ei pea olema paksu tallaga ega kõrge toetusega. Kindlasti peavad jalatsid olema kerged ja stabiilsed, mis tagab maksimaalse amplituudi, et uurida maailma. Attipas jalatsid pakuvad just seda.

 

20150205111207-63442.jpg

Kodus õues, lasteaias

Jalatseid võib kanda kodus, kui põrandad on külmad või libedad. Nad on asendamatud, kui lähed välja jalutama või mänguväljakule. Samuti on need ideaalseks lahenduseks lasteaias. 

Miks valida Attipas?

Kui saabub aeg valida beebile esimesed jalatsid kingad, Attipas jalatsivalik on mõeldud väikestele jalgadele. Ei pea enam muretsema, kuidas õpetada beebi jalanõusid kandma, sest kuigi paljudele imikutele ei meeldi jalanõusid kanda, naudivad nad Attipas värvilist disaini, pehmet materjali ja mugavust, mis võimaldab neil esimestest sammudest rõõmu tunda.

20150205111228-83234.jpg

Jalatsite lihtsus

Pehmed Attipas jalatsid on mõeldud spetsiaalselt lastele, kes on alles hakanud käima. Lihtsad nagu sokid, kuid tunduvalt stabiilsemad kui tavalised kodusussid. Nagu me teame, soovitavad arstid lastel võimalikult palju paljajalu käia.  Attipas jalatsid on kindlasti need, mis pakuvad lapsele tunde nagu ta oleks plajajalu.

Pehme ja mugav

Nagu esimesed sammud, on lapse jaoks oluline liikuda täistaldadel, luues õige asendi. Attipas jalatsitega jaotub jalgade koormus ühtlaselt. Kuna erinevates kohtades on erinevad pinnad, on Attipas jalatsid just õige valik, sest nende tald takistab libisemist ning laps tunneb end turvaliselt nii plaatide peal, laminaadil või  olema erinevaid pindu, tänu Attipas kingad libisemiskindel tald, laps tunneb end turvaliselt tahes virsmas- plaatide kui ka laminaadil kõndides.

Hingavad

Kingad on valmistatud looduslikust puuvillast ning jalatsid on paindlikud ja pakuvad lisaks ka temperatuuri kontrolli. Jalatsite taldades on spetsiaalsed augud ventilatsioon jaoks, seega jalad higistavad vähem ja bakteritel ei ole soodsat kasvupinda.

Anatoomilised

Beebide jala kuju ja proportsioonid erinevad täiskasvanute omadest. Beebi kanna osa on kitsam, kuid laiema eesmise osaga. Sellepärast on lastejalatsite esiosa laiem kui tagumine osa. Kuigi välimus võib tunduda ebatavaline, on see täiesti anatoomiline.Kõndimisel tuleb lapse sisetalda toetada igal sammul, sest laste jalad väsivad kiiresti. Kui jalatsite esiosa on kitsam, siis surub see pehmeid kudesid ja varbaid, seega häirib see vereringet. Samamoodi, kui jalatsid on paksud ja rasked, väsivad lapse jalad kiiresti. Attipas jalanõude esiosas on tald paindlik ja kanna osas stabiilne, mis võimaldab kõige mugavamatlapse loomulikku arengut.

20150205111256-20678.jpg

100% ohutu

Jalanõud on valmistatud naturaalsetest ja orgaanilistest materjalidest: puuvillasest riidest ja patenteeritud termoplastilisest silikoonist (sarnane sellega, mida kasutatakse beebinukkude tootmiseks), mis ei ole mitte ainult väga pehme, vaid ka vastupidav. Attipas jalatsid on ka keskkonnasõbralikud ja ei ohusta lapse tervist. Jalatsid ei sisalda toksilisi aineid nagu liimid ja formaaldehüüdid. Ohutusnõuete täitmist kinnitab Saksa TUV ohutuse tunnistus. 

20150205111410-19420.jpg

Soodustab lapse arengut

Teadlased on tõestanud, et tehes õigesti teha esimesed sammud, stimuleerib see lapse aju funktsioneerimist ja kognitiivset arengut.

Lihtne puhastada

Attipas jalatseid võib pesta, ning jalanõude eluiga on pikk. Kui soovid säilitada jalatsite algset välimust, soovitatme neid pesta käsitsi. Kui valid jalanõude pesemiseks pesumasina, kasuta kindlasti spetsiaalset pesukotti.

20150205111317-62254.jpg

Toote info

- Esimesed ilukingad lastele vanuses 3-6 kuud

- Jalatsid väikestele jalgadele - kuni 3 aastat

- Sobivad kasutamiseks kodus, õues ja lasteaias

- Pehme, paindlik ja libisemiskindel välistald

- Hingav välistald vähendab jalgade higistamist

- Lai esiosa tagab nõuetekohase arengu varvastele

- Tootmiseks on kasutatud ainult nõuetele vastavaid ohutuid materjale

- Anatoomiline kuju

- Pestav käsitsi või pesumasinas

- Koostis: 80% puuvilla, 17% spandex, 2% kummi, 1% polüuretaan, 100% termoplastilisest silikoonist tallad.

 

20150205111125-43402.jpg

www.attipas.ee

20150129153815-52684.jpg