Emmede Klubi artiklisari: Väikese vanusevahega lapsed

Emmede Klubi artiklisari: Väikese vanusevahega lapsed

05. Oct 2015, 09:23 Emmede Klubi Emmede Klubi

Kas Sinu kodus on kasvamas väikelaps, kellele lisandub peagi tilluke pesamuna? Kindlasti mõtled ka Sina, sarnaselt paljudele teistele samas olukorras olevatele lapsevanematele, mismoodi teie pere edasine elu välja nägema hakkab.

Teadupärast kaasnevad mitme väikese lapse kasvatamisega nii topeltrõõmud kui ka -mured. Ühest küljest võivad laste esimesed eluaastad vanemate jaoks füüsiliselt ja emotsionaalselt väga kurnavaks osutuda, mistõttu kõigile selline valik kindlasti ei sobi. Teisest küljest on aga emal-isal hiljem lihtsam, sest lapsed toimetavad omavahel. Ning mis kõige olulisem - lastele saab osaks hindamatu väärtusega kooskasvamuse rõõm terveks eluks!

Otsus väikese lapse kõrvalt taas emaks saada on väga individuaalne ja tihti ka küllaltki keeruline. Seetõttu võtamegi selle teema nüüd ette: tänasest toob Emmede Klubi teieni lugusid väikese vanusevahega lastest ja nende peredest. Sel korral ei võta aga sõna mitte spetsialistid või toimetajad, vaid artiklid tuginevad Emmede Klubi oma liikmete isiklikele kogemustele! Meie kasutajate perede lood, mured ja rõõmud, aga ka nõuanded kuidas mitme väikse lapsega hõlpsamalt hakkama saada.

Artiklisarjas seni ilmunud lood:

"Kahe väikse lapse ema: Eluke on imelihtne ja lustlik!"

"Väikse vanusevahega õdede ema: esialgne trots asendus armastusega"

"Parim kingitus, mida lapsele ellu kaasa anda saame, on õed-vennad"

"Emotsionaalselt raske kogemus - verinoor ema, üksi kodus kahe lapsega
"

"Magamata ööd, mähkmetrall ja pudelimajandus - ühe jutiga on lihtsam!"

"Väikevendade ema: Öeldakse ikka, et vennad kaklevad ja armastavad"

"Väikelapse ja beebi ema: Ma olen nagu kiirabi!"Emmede Klubi