Tasuta loeng lapse toitumise teemal

Tasuta loeng lapse toitumise teemal

25. May 2016, 19:29 Emmede Klubi Emmede Klubi

Sel reedel toimub Pelgulinna sünnitusmajas tasuta vestlusring "Jututuba koos titadega", kus toitumisnõustaja ja kolme lapse ema Pilleriin Täht jagab nõuandeid, mida teha, kui laps ei soovi süüa tervislike toite.

Loengu jooksul läbitakse teemad: suhkur ja sool väikelapse toidus, erinevate maitsete tutvustamine, ülekaal ja toitumine, toiduga premeerimine, väljasõidud ja lapse toit. Millest alustada, kuidas toite lapsele tutvustada? Mis pere toidust ja millises vanuses lapsele sobib? 

Vestlusringid on suurepärased võimalused titeootajatel kohtuda väikelapsega peredega ja kohaneda paremini ema ja isa rolliga. Seega oodatud nii lastega kui ka lapseootel pered. Põrandal on matid, kus oma lapsega mõnusalt juttu kuulata, küsida ja teiste arvamusi kuulda. Võtke titale kaasa aluslina ja mõned lelud, mis ei kõlise.

Üritus toimub reedel, 27. mail Pelgulinna sünnitusmaja perekeskuse (Sõle 23, Tallinn) loengusaalis. Loeng algab kell 15:15 ja kestab 1,5 tundi. Üritus on tasuta ja tulla võib julgelt terve perega.

Vajalik on vaid eelregistreerimine aadressil bronn.ee saalitundide alt või helistades perekeskuse administraatorile 6665588 (E-R 9.00-20.00). Lisainfo asub SIIN.


Mida Sina arvad: kas tasuta loengutunnid teadlikust vanemlusest huvitavad Eesti lapsevanemaid ja on kasulikud?