Preventan ® - karu jõud gripi ja külmetuse perioodil

Preventan ® - karu jõud gripi ja külmetuse perioodil

14. Nov 2013, 01:57 Emmede Klubi Emmede Klubi

Tegemist on tasutud tekstiga.

Preventan ® tootesari sisaldab unikaalset patendeeritud segu ProteQuine ® bioloogiliselt aktiivsetest ainetest, mis aitavad tugevdada immuunsust ja suurendada keha kaitsemehhanisme, mis omakorda vähendab viiruste ja bakterite rünnaku riski organismile.  Preventan ®  aitab gripi, külmetuste ja viirusinfektsioonide vastu. See edendab keha uuenemisprotsessi ja on kasulik antibtootikumide võtmise, haiguse või suurenenud kehalise aktiivsuse ajal. Rasedad võivad neid tooteid kasutada peale kolmandat raseduskuud. 

20130920150039-44304.jpg

 

Kuidas ProteQuine® toimib?

Kui viirus või bakter kehasse siseneb, saab aju signaali keha kaitsta ja käsu toota keha kaitsevaid rakke ja immunoglobuliini. Selleks, et see protsess kiiresti toimuda saaks, on vajalik, et kehas oleks rakkude tootmiseks  piisaval hulgal toorainet. Kui seda on piisavalt, suudab keha viiruse või bakteritega kiirelt toime tulla, kui toorainet on aga liiga vähe, on protsess aeglasem, bakterid paljunevad kiiremini kui neid hävitada suudetakse ja toimubki haigestumine.

Selleks, et tooraineid - nukleotiide ja aminohappeid iga päev piisavalt saaks, peaks toitumine olema tervislik, tasakaalustatud ja kasutatud peaks olema kõrgkvaliteetseid toiduaineid. Kahjuks enamik meist igapäevaselt seda siiski ei saavuta. 

Preventan ® sisaldab unikaalset, bioloogiliselt aktiivsete ainete segu- ProteQuine ®. (nukleotiidid, aminohapped, oligopeptiidid) mis aktiviseerib immuunsüsteemi.
Efektiivsus seisneb organismi kaitse kindlustamises (ka limaskestadel), mis loob kaitsemehhanismi bakteriaalsete viirusinfektsioonide vastu.
Immuunsüsteemi toetamiseks on täiskasvanutele parim Preventan ® (pikemaajaliseks tarvitamiseks) ja lastele Preventan ® Junior, mis kindlustab aastaringse immuunsüsteemi toetuse. Sellega hoiate ära viiruste ja bakterite tungimise organismi.
Külmetushaigusesse nakatumise puhul on soovitatavad teised Preventan. sarja tooted, nagu Preventan ® Аkut ja Preventan ® Quattro.
Need sisaldavad unikaalse koostisega bioloogiliselt aktiivseid aineid, mis on võimelised ära hoidma viiruste ja bakterite paljunemise, sealjuures tõstes immuunsust rakkudes ja limaskestadel.
 

Milline on Preventan® mõju organismile?
 

Tänu oma aktiivsetele ainetele saab organism kasutada Preventani ® mitte-spetsiifiliste antikehade toorainena.

 • Tõstab SClg (immunoglobuliin A) taset keskmiselt 71%, peamiselt tõuseb IgA tase suu limaskestas, mis on oluline kuna paljud viirused ja bakterid pääsevad organismi suu kaudu.
 • Tõstab T-lümfirakkude hulka.
 • Optimeerib IgE (immunoglobuliin E) taset, mis põhjustab allergilisei reaktsioone.
 • Parandab immuunreaktsiooni ja tõstab antikehade tootmist.

 

Kas selle toime on tõestatud?
 

Preventan ® tootesari on toodetud Tšehhis, kus see on 70.aastatest saadik väga populaarne toode. Eksportima hakati Preventani ® 4 aastat tagasi. 
SVUS Pharma on teinud mitmeid uuringuid, mis on  Preventani ® toimet kinnitanud. Sarnaselt on Preventani ® teemal ilmunud mitmeid artikleid. 

 

Preventan mõjutab suu limaskesta IgA-d


Tšehhi hambaravi instituut viis 2006 aasta sügisesel gripihooajal läbi uuringu 39 vabatahtlikuga (terved täiskasvanud), kellest pooled võtsid Preventani ® ja pooled platseebot.
Uuring leidis, et grupil, kes võttis Preventani oli IgA (imuunoglobuliin A) tase suu limaskestas 71% kõrgem kui platseebo grupis.

Uuringu direktor Dr. Stepan Podzimek kommenteerib:

Immuunsus suus on tähtis terve keha immuunsüsteemile. Suu limaskesta peamine ülesanne on kaitsta keha viiruste ja bakterite eest. IgA mängib suu limaskesta kaitsel olulist rolli.

Nukleotiidid ja aminohapped on IgA tootmisel olulised, aga neil on teisigi bioloogiliselt olulisi funktsioone. .On täheldatud, et nulkeotiidide puudus on tingitud lümfotsüütide võimetusest võidelda viiruste ja bakteritega. Nukleotiide sisaldavad tooted aitavad tugevdada immuunsüsteemi ja võitlevad külmetushaiguste ja viirustega.

20130912142334-64982.jpg

Millal Preventani ® soovitatakse?

 

Preventani ® soovitatakse järgnevatel juhtudel:

 • Profülaktikaks ajal, mil on suurenenud risk külma saada
 • Antibiootikumide kasutamise ajal keha tugevdamiseks
 • Pärast haigusest taastumiseks
 • Kõrgenenud füüsilise ja vaimse koormuse puhul
 • Inimesed, kes ei tarbi või tarbivad vähesel määral liha ja teisi loomseid produkte. 

 

Laste ja täiskasvanute soodumus allergiateks

 

Kuidas Preventani ® kasutada?

 

ProteQuine ® toimib kõigepealt suu limaskestas, seega on oluline, et: 

 

 • Lase Preventan ® tabletil aeglaselt suus lahustuda
 • Peale Preventani ® kasutamist väldi söömist ja joomist võimalusel 30 minutit kuni tund, et toimeained saaks suus täielikult lahustuda. Parim aeg tarbimiseks oleks peale õhtust hambapesu, kui sa magama lähed või peale hommikusööki, kui sa kodust väljud. 

 

20131009112947-57442.jpg


 

Preventan ® tootesarjas on viis erinevat toodet. Kuidas need üksteisest erinevad?

 

Kõik tootegrupid sisaldavad vähemalt ühte  - ProteQuine ® - koostisosa  1 mg tableti kohta, aga need on üksteisest erinevad ja neid kasutatakse erinevates oludes ja kasutajate poolt. 

 

 20130912142800-48445.jpg

 

Preventan ® Classic  - Täiskasvanute profülaktikaks

Inimestele, kes mõtlevad oma tervise peale ja soovivad enda immuunsüsteemi sügisest kevadeni tugevdada. Sobilik ka taastumiseks peale haigust.

Sobib pikemaajaliseks kasutamiseks.
Preventan. sisaldab unikaalset, kontrollitud mõjuga bioloogiliselt aktiivsete ainete segu - ProteQuine (nukleotiidid, aminohapped, oligopeptiidid).
Preventan'i efektiivsus seisneb immuunsüsteemi aktiviseerimises, eriti limaskestadel. Kliinilised uuringud kinnitasid sekretoorse IgA tõusu 60% võrra Preventan'i  kasutamisel. IgA olemasolu limaskestadel on väga tähtis, kuna see takistab viiruste ja bakterite pääsu organismi.
Annustamine: 1 tablett päevas. Tabletti imeda suus aeglaselt nagu pastille. Preventan'i  soovitatakse võtta pikema aja jooksul.
Pakend: 30 ja 90 tabletti

1 tablett sisaldab 1 mg ProteQuine ®  ja 12mg C-vitamiini.

 Sobilik alates 3. eluaastast. Rasedatele ei soovitata enne kolmanda raseduskuu lõppu. 

 

 

20130912142916-58946.jpg

 


 

Preventan ® Junior  - Profülaktikaks lastele peale kolmandat eluaastat

Sobilik lastele, kelle vanemad mõtlevad oma laste tervise peale ja soovivad nende immuunsüsteemi sügisest kevadeni tugevdada. Sobilik ka peale haigust taastumiseks. Sobib ka allergiavastaseks raviks. 

1 tablett sisaldab 1 mg ProteQuine ® ja 13.2 mg C-vitamiini.

Preventan Juniori soovitatakse lastele alates 3-st eluaastast, eriti gripi ja külmetushaiguste perioodil. Tänu oma koostisele toetab Preventan ® Junior immuunsüsteemi ja aitab kaitsta Teie laste tervist. Pastillid on meeldiva puuviljamaitsega ja vähendavad kaariese tekkimise riski. Preventan ® Juniori võib võtta ka laste allergiliste nähtude puhul.
Annustamine: 1 tablett päevas. Tabletti imeda suus aeglaselt nagu pastille.
Preventan Juniori soovitatakse võtta pikema aja jooksul.
Pakend: 30 ja 90 tabletti

 

20130912143051-21840.jpg

 

Preventan ® siirup beebidele  - profülaktikaks lastele peale esimest eluaastat

Sobilik lastele, kelle vanemad mõtlevad oma laste tervise peale ja soovivad nende immuunsüsteemi sügisest kevadeni tugevdada. Sobilik ka peale haigust taastumiseks. Sobib ka allergiavastaseks raviks. 

5ml siirupit sisaldab 1 mg ProteQuine ®.

Sobib pikemaajaliseks kasutamiseks, 5ml päevas. 

Sobilik lastele alates 1-aastasest sünnipäevast.  

 Sobilik nendele kõige pisematele - kes ei oska veel iseseisvalt tabletti alla neelata. Baseerub loodulikul suhkrusiirupil Sucromix LBC 50. Ei sisalda värvaineid. Tihe koostis aitab tootel suu limaskestal toimida. 

 

 

20130912143214-30488.jpg

 

Preventan ® Akut  -kiire ja efektiivne kaitse viiruste perioodil
 

Hädapidur külmetuse korral. Annab kiire tulemuse.
Preventan® Аkut aktiviseerib oluliselt ka immuunsüsteemi teisi osi ja soodustab organismi vastupanuvõime tugevnemist.
Kliinilised uuringud kinnitasid Preventan® Аkuti kasutamisel sekretoorse IgA tõusu 60% võrra.
Juba teisel päeval tõuseb vere valgeliblede (infektsiooniga võitlejate) hulk ja tänu abiainele (beetatsüklodekstriin) toimub see väga kiiresti.
Preventan® Аkuti on soovitav võtta külmetushaiguse esimeste tunnuste puhul.
Annustamine: 2 tаbletti päevas, hommikul ja õhtul. Tablette imeda aeglaselt suus nagu pastille.
Pakend: 30 tabletti 

Soovituslik on võtta 1 tablett 2 korda päevas ja lasta sellel suus rahulikult toimida. 

 

 

20130912143239-87421.jpg

 

Preventan ® Quattro  - kiire ja efektiivne kaitse kurgu jaoks


Karujõud kurguvalu vastu
Bioloogiliselt aktiivsete ainete unikaalne koostis
Preventan® Quattro on unikaalne, sest mõjub otse probleemi põhjusele (hoiab ära viiruste ja bakterite paljunemise),
mitte ei kõrvalda ainult selle tagajärgi. Peale aktiivsete, organismi jaoks loomulike ainete sisaldab Preventan® Quattro ka unikaalset looduslikku ainet laktoferriini
(ternespiima koostisosa), mis on väga tugeva antibakteriaalse, viiruste- ja põletikuvastase toimega. Preventan® Quattrot on soovitav võtta külmetushaiguse puhul
või kirvenduse korral kurgus. Pastillidel on meeldiv eukalüptipiparmündi maitse
Annustamine: 2 tabletti päevas, hommikul ja õhtul. Tablette imeda aeglaselt suus nagu pastille.

Vajalik tarbida kuurina - 6 päeva, 2 tabletti päevas. Peale esimesi kasutuspäevi kaob ebmugavustunne kurgus ja bakterid nõrgenevad. Samas on vajalik kuur lõpuni võtta, et täielikult bakterid tappa. 

 

 

Tervist sulle ja su perekonnale! 

20130912142531-82240.jpg

 

20130912142005-95270.jpg

 

*

 

1)      Richard Richter, CSc  Sledování vlivu šestiměsíčního podávánípřípravku Preventan Junior ® s DETI's významným

 

výskytem infectious horních cest dýchacíc.  Pediatr. Praxis  | 2011, 12 (2)

 

2)      Podzimek Štěpán, Ph.D.  Vliv Preventanu ® Akut na hladiny sekrečních protilátek IgA've slinách zdravých jedinců.  Practica 9/2 0 0 7

 

3)      Richter J ,  L Pelech . Immunological Findings in groups of children after compensatory Measures.  Toxicol Lett.  November 1996, 88 (1-3) :165-eighth

 

4)      Barankiewitz, J. a Cohen, A. Purine nucleotide metabolism in phytohemagglutinin-induced human T lymphocytes. Arch BiochemBiophys.1987 Oct, 258 (1) :167-75th

 

5)      Carver, JD Dietary nucleotides: cellular immune, intestinal and Hepatic system effects. J Nutr. Jan 1994, 124 (1 Suppl): 144S-148S.

 

6)      Carver, JD, Walker, WA The Role of nucleotidesin human nutrition. Nutr Biochem.1996, 6:58-62.

 

7)      Chandra RK, Kumari, S. Nutrition and immunity: an overview. J Nutr.1994, 124 (8Suppl): 1433-1435.

 

8)      Janas, LM, Picciano, MF The nucleotide profile of human milk. Pediatr Res. 1982Aug, 16 (8) :659-62nd

 

9)      Jyonouchi, H. Nucleotide actions on humoral immune responses. J Nutr.1994Jan, 124 (1 Suppl): 138S-143S.

 

10)    Kulkarni, AD, Rudolph, FB, Van Buren, CT The Role of dietary sources of nucleotidesin immune function: a review. J Nutr.1994, 124 (8 Suppl): 1442-1446.

 

11)    Mestecky, J., McGhee, J. Immunoglobulin A: molecular and cellular interactionsinvolved in IgA biosynthesis and immune response. Adv Immunol.1987, 40:153-163.

 

12)    Richter, J., Pelech, L. Albumin in the saliva-a Significant indicator of the effect of "outdoor schools". Cent Eur J Public Health.1994 Jun; 2 (1) :55-7th

 

13)    Richter, J., Pelech, L. Immunological Findings in groups of children after compensatory Measures. Toxicol Lett. 1996, 88:165-168.

 

14)    Richter, J. SIMA, M., Pelech, L., Turek, B.Nukleotidy a jejich význam've výživě, a prevenci immunity. Hygiena 1996, 6:319-323.

 

15)    Richter, J., Richterová, S. Vitaminy, MINERALNE Látky a nukleotidy.Výživa a potraviny1997; 52:41-42.

 

16)    Underdown, BJ, Schiff, JM Immunoglobulin A: strategic defense initiative at the mucosal surface. Annu Rev Immunol.1986, 4:389-417.