Kuidas mängivad lastega Emmede Klubi lugejad?

Kuidas mängivad lastega Emmede Klubi lugejad?

24. May 2019, 12:37 Emmede Klubi Emmede Klubi

Mõni aeg tagasi uurisime LEGO® DUPLO®  auhinnaloosi raames, kuidas meie lugejad oma lastega mängivad. Kas ollakse pigem osalised või kõrvaltvaatajad ja millised mängud on üleüldiselt kõige rohkem päevakorras.

Suure rõõmuga avastasime, et väga suur osa Emmede Klubi lugejatest mängib lastega üheskoos ja on valmis endale võtma just selle rolli, mida käesolev mäng nõuab. On selleks siis beebinuku emaks olemine või mudaköögi restorandi klient. 

Palju leidus ka vanemaid, kes otseselt mängu ei sekku, aga osalevad siiski aktiivselt last juhendades ja vajadusel nõu andes või aidates seal, kus laps ise hätta jääb. Näiteks puslede kokku panemisel. Mõlemal juhul on vanemad nõus, et mängu juhib ikkagi esmajoones laps ja nemad lähevad lihtsalt vooluga kaasa. 

Kõige populaarsemad ongi ühisteks mängusessioonideks rollimängud! Küll mängitakse poodi, arsti kui ka kodu. Et oleks uhkem, võetakse tihtipeale seltsi ka pehmed kaisuloomad.

Samamoodi oli populaarseks vastuseks kõik mis vähegi aktiivne! Koos müramine, palli mängimine, erinevad jooksumängud.

Ühtlasi meeldib Emmede Klubi lugejatele oma lastega ka koos joonistada ja meisterdada ning kaasata lapsi ka oma igapäevastesse tegevustesse - näiteks fännavad paljud pisikesed abilised koos ema-isaga köögis toimetamist. 

Vastustest ei puudunud mõistagi ka koos lauamängude mängimine ega mõnusal suvisel ajal lõputute liivalosside ehitamine. Rääkimata klassikast: nukud ja autod!

Oleme rõõmsad, et Emmede Klubi lugejad oma lastega nii aktiivselt tegelevad!