Kolmeaastane tüdruk veetis suletud korteris 6 päeva koos oma surnud emaga

Kolmeaastane tüdruk veetis suletud korteris 6 päeva koos oma surnud emaga

24. Jun 2019, 15:32 Emmede Klubi Emmede Klubi

Prantsusmaal asuvat linna Perpignan’i raputas möödunud nädala lõpus traagiline uudis kolmeaastasest tüdrukust, kes veetis teadaolevalt umbkaudu kuus päeva suletud korteris oma surnud emaga. 

Politseiga võtsid neljapäeval ühendust naabrid, kellele tundus imelik, et väike tüdruk magab rõdul. Küsitlemise peale oli tüdruk naabritele vastanud, et ema magab. Kuna ema elurütm oli enamasti öine, pidasid naabrid seda esialgu ka tõenäoliseks. Kui laps täpsustas, et ema magab juba pikemalt tualetis, hakkasid naabrite jaoks tööle häirekellad.

Enne politseinike saabumist suutsid naabrid last veenda neile ust avama. Tüdruk kurtis, et tal pole enam juua ega süüa ning muretses ka oma koerakese pärast, kes pidi näljas olema. 

Juba korterisse sisse astudes märkasid naabrid kodus valitsevat segadust ja ebameeldivat lõhna. Politseil tuli saabudes maha murda tualetiuks, mille tagant avastati neljakümnendates elumärkideta naine, kes esialgse hinnangu järgi olevat surnud juba üle-eelmisel laupäeval. 

Naabrid olid üllatunud väikese lapse leidlikkusest end nende kuue päeva jooksul toita ja näiteks avada ka konservpurke.

Politsei on alustanud juhtumi uurimist.

Allikas: https://www.estrepublicain.fr/faits-divers/2019/06/22/lilas-est-restee-six-jours-enfermee-seule-chez-elle-avec-sa-maman-morte?fbclid=IwAR09BtE75XCA91SP2ksiufbVB3UOV4p3fSZkvMHdZbmYVKKTMmdnc5lvxZ4