Kodused ravinipid!

Kodused ravinipid!

04. Feb 2015, 15:28 Emmede Klubi Emmede Klubi

Kas Sinu laps on tihti haige? Kas oled proovinud kõikvõimalikke ravivõtteid? Kas oled leidnud nipi, kuidas haigus varakult seljatada? Kas eelistad retseptiravimitele looduslikku ravi? Jaga meiega oma koduseid ravinippe ja ideid, kuidas nii lastel kui endal immuunsust tugevdada ning võida auhind, milleks on vahva lehmamustriga Canpoli non-spill tass!

Vastuseid ootame 22.märtsini! Teie vastuste põhjal paneme kokku ühe postituse, kus on kõik need nipid olemas, et saaksite vajadusel alati üle vaadata ja meelde tuletada!

eveliiy eveliiy 17. Apr 2015, 09:07

Kas võita on teada sellel? Ei ole seda tähele pannud ja samuti veel paljudel teistelgi loosimistel.

17. Feb 2015, 14:08

Kuna minul kaks suuremat rüblikut käivad lasteaias siis sealt igasugused batsillikud kiired koju tulema.

meie kodused ravimeetodid on:
* mee-sibulasiirup
*soe piim mee ja küüslauguga
*sibularattad talla alla villased sokid jalga
*hingame ka kas kuuma kartuli auru või meresoola auru kausi kohal rätik peas
* kuldse tähekese salvi varvaste vahele ning talla alla

Meil elamises sooja umb 14-20, oleneb kuidas ilm õues on. Praegu on tuuline , hommikul oli vaid 14 kraadi sooja toas ja väljas -7
Kui nii võtta oleme me ka üsna karastatud , aga samas tõbid kiired kallale tulema. Iga kuu keegi kindlasti siruli maas, just see talv. Praegu olen kõigi kolme rüblikuga kodus tõbised.

eveliiy eveliiy 11. Feb 2015, 22:56

Minu poja endaga suurt midagi teha ei lase. Üritame juua sooja teed meega, määrime rinnale, taldadele ja nina alla hanerasvasalvi. Hingame inhalaatorist sooja auru ja selle kasutamine on minu arust kõige tõhusam. Teeme ka mõnikord jalavanni.
Igapäevaselt püüame toituda tervislikult, viibida palju õues ning peseme käsi alati õuest tuppa tulles ning väljas mustade kätega toitu suhu ei pista.

07. Feb 2015, 23:50

Unustasin kirjutada, et me teeme kodus veel auru. Olemas on ultraheliinhalaator, mis on asendamatu asi . Oleme igati rahul, et antud aparaadi soetasime.

Irinaaa Irinaaa 07. Feb 2015, 22:58

Meie pere ravi meetodid on järgmised:
- kuum teed meega ja sidruniga,- kuum jalavann sinepipulbriga;
- sinepiplaastrid rinnale ning seljale;
- kuuma auru sisse hingamine;
- eukalüptgeeli määrimine rinnale ning mandlitele, paks sall kaela ning sama geeli või hanerasva määrimine varvaste vahele ja villased sokid jalga.
Hoidke oma immuunsust tasemel, sööge mett, küüslauku ja sidruni, jalutage värskes õhus, mõelge positiivseid mõtteid ja mingeid haigusi ei tule külge 😉

05. Feb 2015, 18:18

Minu laps oli nooremana pidevalt haige. Palavik oli tihe külaline, aga eks seda hammaste tuleku tõttu.

Millised nipid minu last aitasid :
* hanserasv
* külma kompress
* ning õhutamine (riided kõik seljast ära)
* soe vann nt. kummeli või miski muu.

Hakkasin ka varakult last harjutama õhema riietusega. Kodus toas on pidevalt paljajalu ja ainult body väel. Toatemp. hoiame ka piisavalt madalal. Minu arust see toimib väga hästi, laps on harjunud jahedamaga ning ei haigestu nii lihtsalt. Alati kui külla läheme kellelegi, siis ka ehmatavad ära, kui kisun lapse suhteliselt lahti. Siis selgitan.

Hetkel ei tule rohkem meelde. Kui tuleb miskit veel meelde, siis lisan kindlasti 😀