Isa võhivõõrale mehele: Aitäh, et näitasid mu tütrele, mis on headus

Isa võhivõõrale mehele: Aitäh, et näitasid mu tütrele, mis on headus

08. Feb 2019, 15:00 Emmede Klubi Emmede Klubi

Facebookis levib hoogsalt sissekanne isa sulest, kelle pooleteiseaastane tütar leidis Las Vegase lennujaamast ootamatu sõbra. USA-st pärit pereisa Kevin Armentrout kirjutab:

"Eile õhtul, kui me oma lennukit ootasime, oli Carter Jean uudishimulik nagu ikka - tahtis kõigiga kohtuda ja kõigile tere öelda, kuni jõudis selle meheni.

Mees küsis, kas laps tahaks tema kõrvale istuda. Ta tõmbas kotist välja oma tahvelarvuti ja näitas lapsele, kuidas sellega joonistada. Nad vaatasid koos multikaid ja laps pakkus mehele snäkke. See ei olnud lühike kohtumine – kõik kestis kokku 45 minutit.

Neid jälgides ei suutnud ma jätta mõtlemata... erinevast soost, erinevast rassist, erinevast generatsioonist, aga head sõbrad. Sellist maailma ma oma tütre jaoks tahangi. 

Riigis, mille elanikele sisendatakse pidevalt, et me oleme oma erinevate uskumuste tõttu sügavalt lõhestunud ühiskond, tahan ma, et minu tütre elu oleks täidetud selliste hetkedega.... mitte liberaal või konservatiiv, mitte vabariiklane või demokraat, mitte sotsialist või kapitalist, lihtsalt INIMENE.

Joseph, kui see sissekanne peaks sind kuidagi üles leidma. Aitäh sulle, et näitasid mu tütrele, mis on headus ja kaastundlikkus. Jätka oma valguse maailma peale paistmist."

(Foto: kuvatõmmis Facebookist)