Bredeni mütse ja salle saab nüüd soetada ka poodidest

Bredeni mütse ja salle saab nüüd soetada ka poodidest

26. Oct 2022, 18:12 Emmede Klubi Emmede Klubi

Kui senini müüs kohalik mütsibränd Breden oma tooteid e-poes, siis nüüdsest alates saab neid populaarseid mütse ja salle enne ostu oma käega katsuda ning oma silmaga vaadata Rademari kauplustes, teatas ettevõte.

“Kuigi me endiselt hindame virtuaalsest müügikeskonnast tingitud turunduslikku vabadust ja kontakti klientidega laias ilmas, oleme otsustanud tulla vastu kõigile kodumaistele fännidele, kes meilt üha uuesti ja uuesti uurivad, kas ja millal saaks Bredeni tooteid enne ostmist ka oma silmaga näha ja käega katsuda. Vastus on nüüd olemas – seda kõike saab teha Rademaris,” kinnitab ettevõtte tegevjuht Kristel Mets. 

Rademari juht Martin Juksar tunneb head meelt, et Bredeni mütsid kaubavalikusse naasid: „Olen rõõmus, et Breden jätkuvalt usaldab meid ning et nende siinsamas Eestis toodetud ja disainitud peakatteid saab taas Rademarist osta. Bredeni tooted on meie poodides alati menukad olnud ja sealt peegeldub hästi, kuidas Eesti inimene hindab kvaliteeti ja jätkusuutliku tootmist. Kliendid on meie poodidest Bredeni tooted juba ka üles leidnud,” sõnab ta. 

Rademari kaupluste sortimendist leiab Bredeni tuntumad bestsellerid nagu müts-sallid lastele ja erineva otstarbe ning disainiga meriinovillased beanied aktiivsele täiskasvanule. Hetkel on need saadaval 11-s Rademari kaupluses üle Eesti: Ülemiste keskuses, Nautica keskuses, Pärnu Kaubamajakas, Rocca al Mare kaubanduskeskuses, Jõhvis Pargi keskuses, Rakvere Põhjakeskuses, Kristiine keskuses, Viljandi Centrumis, Kuressaare Auriga keskuses, Tartu Kvartalis ja Lõunakeskuses.