5 filmi, mida sõbrapäeval koos lastega vaadata

5 filmi, mida sõbrapäeval koos lastega vaadata

12. Feb 2016, 19:56 Emmede Klubi Emmede Klubi

Pühapäeval tähistatakse üle maailma valentini- ehk ka sõbrapäeva. Eestis tuntakse seda võrdselt nii paaride pühana kui ka sõprade meeles pidamise päevana. Ehk on just sobiv aeg vaadata koos lastega mõnd armastuslugude klassikat multifilmide seast?

  1. “Leedi ja Lontu” oli esimene originaalstsenaariumil põhinev Disney täispikk animatsioon. Liigutav ja romantiline lugu peenest perest pärit kokkerspanjelipreili ja tänavatel elava krantsihärra armastusest toob pisara ka kõige kalgimasse silma.

  2. Animeeritud muusikal “Looraks”jutustab 12-aastasest Tedist kes otsib viimast elusat puud, et oma naabritüdruk Audreyle muljet avaldada.

  3. “Shrek” on vist kõigile tuttav. Printsess Fional lasub needus, mistõttu on ta päevasel ajal printsess ning öösiti sookoll. Sookoll Shreki armudes needus küll kaob, kuid printsess peab elu lõpuni sookolliks jääma.

  4. “Wall-E” peategelaseks on Maale maha jäetud üksik koristusrobot, kes peab võitma tehnika viimase sõna - EVE - südame.

  5. “Kaunitar ja koletis” jutustab loo printsist, kes peab koletiseks jääma kui ta ei leia armastust enne oma 21st sünnipäeva. Kui ta vangistab imekauni tüdruku, on ta tasapisi armumas… kuid kas tüdruk vastab ta tunnetele?

Allikas: parenting.com